Дебютувала платформа qualcomm snapdragon 7c+ gen 3 для недорогих ноутбуків

46

Компанія qualcomm на заході tech summit анонсувала апаратну платформу snapdragon 7c + gen 3, призначену для побудови недорогих портативних комп’ютерів під управлінням windows, а також ноутбуків на базі chrome os.

Джерело зображень: qualcomm

Виріб об’єднує вісім обчислювальних ядер qualcomm kryo з неназваною тактовою частотою і графічний прискорювач adreno. Стверджується, що в порівнянні з рішенням попереднього покоління продуктивність cpu-кластера піднялася на 60 %, а блоку gpu — на 70 %.

Платформа містить вбудований модем snapdragon x53 5g, який забезпечує пікову швидкість завантаження інформації до 3,7 гбіт/с.передбачений адаптер бездротового зв’язку wi-fi 6e з частотними діапазонами 2,4, 5 і 6 ггц. Підтримується також технологія bluetooth 5.2.

Реалізована підтримка оперативної пам’яті lpddr4x-4266 і lpddr5-6400, накопичувачів nvme ssd, emmc 5.1, sd 3.0 і ufs 2.1, інтерфейсів usb 3.1 і usb-c, а також дисплеїв формату fhd+. Можуть застосовуватися камери з роздільною здатністю до 64 млн пікселів.

Для виробу snapdragon 7c+ gen 3 передбачена 6-нанометрова технологія виробництва. Пристрої на основі даної платформи, як очікується, почнуть надходити на ринок в першому кварталі наступного року.