«держпослуги.авто ” – новий додаток з цифровим стс

14

Мінцифри росії приступило до тестування цифрової копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (стс). Його можна зберігати в новому додатку з сімейства держпослуг ” держпослуги.авто”, яке вже доступне для установки на android і ios.

«кожен автовласник зобов’язаний мати при собі і пред’являти на вимогу інспектора гибдд свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Після установки програми стс можна буде пред’являти у вигляді qr-коду прямо з екрану смартфона. В майбутньому функціональність ” держпослуги.авто “буде розширена за рахунок всіх сервісів, якими в щоденному режимі користуються водії транспортних засобів”, – розповів заступник голови мінцифри росії андрій черненко.

Згідно з планами подальшого розвитку ” держпослуг.авто”, вже до кінця 2021 року в додатку можна буде оскаржити штрафи за порушення пдр. Крім того, буде додана функція оформлення європротоколу з двох мобільних пристроїв учасників дтп без виклику співробітників гибдд та інші.

Тестування мобільного додатку ” держпослуги.авто ” буде проходити до кінця поточного року. У цей період співробітники гибдд має право попросити автовласників пред’явити паперовий варіант свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.