Діагностика та лікування епілепсії

50

У зв’язку з розвитком фармакології, яке спостерігається в даний час, появою нових медикаментозних препаратів, зроблений великий крок в лікуванні епілепсії. Лікування епілепсії за допомогою терапевтичних засобів стає все більш поширеним. Однак, важкі форми захворювання все-таки необхідно лікувати за допомогою оперативного втручання.

Взагалі, епілепсія в різних її формах стала справжньою проблемою нашого часу. Причому страждають даним захворюванням не тільки дорослі, а й діти. Але ж лікування епілепсії у дітей-процес досить важкий, ускладнений тим, що не всі медикаменти дітям можна приймати. Точної статистики по числу страждають на епілепсію в нашій країні немає. Пов’язано це, перш за все, з різноманіттям форм захворювання, причому не всі з них враховуються сучасними лікарями. Наприклад, такий діагноз, як судомний симптом, який, по суті, є тією ж епілепсією, не врахований ні в одній країні світу.

Протягом останніх років лікарями були проведені дослідження в області лікування епілепсії. На основі наявних і отриманих знань був проведений ряд експериментів, які дозволяють більш детально зрозуміти, що ж таке епілепсія, які форми і прояви вона має, яким чином найкраще здійснювати лікування.

Отже, епілепсія являє собою хронічне захворювання головного мозку, яке проявляється в повторюваних нападах порушення рухових, вегетативних, чутливих та інших функцій організму людини. Причому епілепсією не вважаються поодинокі випадки зазначених порушень, про захворювання можна говорити тільки в тому випадку, коли ці ознаки носять періодичний характер.

В даний час розроблена методика лікування епілепсії. Залежно від частоти і тяжкості нападів, лікування може здійснюватися медикаментозним або оперативним способами. Однак слід пам’ятати, що перш ніж почати лікування епілепсії, необхідно поставити точний діагноз, а для цього потрібно при першому ж нападі звертатися до лікаря. Медицині відомі дві категорії неврологічних розладів, одна з них має епілептичну природу, інша ж відноситься до неепілептичних симптомів. Так як лікування епілепсії здійснюється за допомогою токсичних препаратів, необхідно точно встановити, до якої групи належать симптоми пацієнта, адже якщо це не епілепсія, лікування такими медикаментами завдасть організму тільки шкоди. Пам’ятайте, що точний діагноз може поставити тільки лікар, тому, при перших проявах зазначених симптомів, необхідно якомога швидше викликати бригаду швидкої допомоги.

Для точної діагностики та всеосяжного лікування необхідно придбати поліс дмс і звернутися в профільну клініку. Якщо вибрати страхове агентство “доктор”, то такий поліс буде доступний на максимально вигідних умовах. Добровільне медичне страхування дозволяє вигідно скористатися навіть дуже дорогими медичними послугами.