До 2024 року всі довідки в росії будуть оформлятися онлайн

11

Заступник голови уряду росії дмитро чернишенко заявив інформаційному агентству тасс, що вже до 2024 року росіяни зможуть оформляти всі довідки, соціальні пільги та допомоги через інтернет. Це стане можливим завдяки проекту “держпослуги онлайн”, який спрямований не тільки на підвищення якості та зручності послуг, що надаються державними органами, а й на розширення цих послуг в електронному вигляді. Така ініціатива зробить онлайн-послуги доступними на всій території країни без прив’язки до місця проживання.

Чернишенко зазначив, що до зазначеного терміну в електронний вигляд будуть переведені 200 масових держпослуг, проте ті, хто звик отримувати їх в традиційному форматі, зможуть звертатися особисто в мфц за оформленням довідки або виплати. Інтеграція інформаційних систем держорганів з порталом держпослуг дозволить зберегти всю історію звернень громадянина в його особистому кабінеті. Якщо він звернеться повторно з такого ж питання, це спростить обробку запиту і його виконання.

Завдяки проекту «держпослуги онлайн ” скоротиться особистий прийом громадян і час надання послуги, деякі запити будуть вирішуватися практично відразу ж. Це виявиться сприятливим не тільки для громадян і держави, а й для бізнесу. Крім того, це також дозволить значно економити.