Допущені вами помилки при оптимізації.

482

Відкрили блог, вирішили оптимізувати ваш блог самі? Ви впевнені, що знаєте як правильно оптимізувати ваш блог і не зробити помилки які потім не так легко виправити.

Я вам зараз перерахую приблизно 22 найбільш часто зустрічаються помилок при самостійній оптимізації блога під пошукові системи. А ви прочитайте і подивіться на свій блог, чи не припустилися ви таких помилок.

1. Реєстрована в пошуковій системі сторінка повинна містити посилання на інші сторінки блогу. В іншому випадку вона буде єдиним, що індексує пошукова машина.

2. Не потрібно реєструвати ваш блогів пошукових системах, який знаходиться в стадії розробки (до каталогах, дошках оголошень і форумах це стосується в меншій мірі). Робот, який прийшов на порожню сторінку повернеться дуже не скоро і доведеться чекати наступної індексації.

3. При використанні механізму переадресації, реєструвати в пошукових системах необхідно реальний адресу вашого блогу. Машина все одно буде видавати посилання саме на нього, а не на redirect.

4. Розведення линкопомоек на блозі. Ніколи не розміщуйте на одній сторінці блогу більше 20 вихідних посилань. Якщо необхідно розмістити більшу кількість посилань, то їх варто располажить на окремих сторінках. В іншому випадку ваш блог може випасти з пошукової системи на тривалий час.

5. Якщо пошукова машина не розуміє переадресацію, то ресурс залишиться не проіндексованим.

6. Не треба плодити копії сторінки під різними іменами, релевантності блогу це не який не додасть, а на санкції від пошукової машини можна нарватися.

7. Неправильне написання літер, або простіше кажучи спеціальне написання — замість російської «С» (ес) англійська «З» (цє).

8. Граматичні помилки і що приєдналися до них помилки. Використовуйте редактори з перевіркою правопису.

9. Не пишіть слова через п р про б е л Слова, написані таким чином — пошукова машина сприйме як групу незв’язаних символів.

10. Якщо потрібно встановити велику відстань між літерами — використовуйте таблиці стилів CSS

11. Розміщення на сторінці тексту за кольором схожого з фоном і включення в цей текст купи ключових слів, є неприпустимим.

12. Не варто створювати кілька сторінок налаштованих на однаковий набір ключових слів. Використовуйте синоніми або слова близькі за змістом. Люди при пошуку можуть набирати фрази по-різному.

13. Використання для виділення тега FONT. Цей тег не збільшує релевантність виділених слів. Використовуйте, коли це можливо, теги <h1> —

або .

14. Використання в заголовку (тег TITLE) сторонньої інформації: назва блогу на всіх мовах світу, його URL, найпопулярніші в мережі слова, що не мають відношення до блогу (до речі, це може кваліфікуватися як спам), пара десятків знаків оклику і т. п. Виводите в заголовок важливу ключову інформацію.

15. Використання в META-тегу KEYWORDS слів не тільки не зустрічаються в тексті, але і не мають до нього ніякого відношення. Такі сторінки можуть вважатися спамом.

16. Використання тегів DESCRIPTION і/або TITLE як ще одного тега KEYWORDS (безглуздий набір ключових слів).

17. Кожна сторінка повинна мати індивідуальний тег TITLE, а в ідеалі і KEYWORDS + DESCRIPTION.

18. Створення безлічі нікому не потрібних, незрозумілих сателітів. (Хороший, цікавий сателіт з унікальним і цікавим контентом — це зовсім інша справа).

19. Частою помилкою при конструюванні блогу є йти «на поводу» оптимізації на шкоду контенту та дизайну.

20. Використання «чужого» контенту. Більш ефективним є написання власного унікального контенту.

21. Оптимізація сторінки більш ніж під 10 пошукових запитів. На практиці краще кожну сторінку оптимізувати під конкретні ключові слова, причому кількість слів не повинна перевищувати 10.

22. Частою помилкою є необдумана купівля зовнішніх посилань з різних веб-сайтів та блогів. До цього питання слід ставитися дуже серйозно і купувати посилання тільки у професійних компаній, і блогів такої ж тематики як і ваша.

Тепер перевірте ваш блог, чи не припустилися ви таких помилок?