Довгоочікуване оновлення розвідки в madden 22 перенесли

19

Довгоочікуване оновлення для madden 22, присвячене розвідці, було відкладено до середини жовтня, після того як спочатку планувалося випустити його у вересні.

Ea поділилася подробицями про майбутнє оновлення розвідки на сайті madden, заявивши, що їй потрібно більше часу, щоб переконатися, що функція повністю готова для фанатів.

для нашої команди важливо, щоб ми надавали те, що ви просите, якісно. Ми приділяємо більше часу функції для того, щоб довести її до досконалості і проводимо додаткові тестування. Розвідка буде доступна всім гравцям в рамках оновлення, яке вийде в середині жовтня

Ця новина може стати ударом для фанатів, які чекали появи цієї функції з моменту запуску гри в серпні. На відміну від багатьох оновлень, які легко інтегруються, функція розвідки від ea вимагатиме від фанатів перезапуску франшизи з нуля після застосування оновлення. Без перезапуску нова функція розвідки буде недоступна. Фанати, які грають в madden 22, все ще можуть почати нову франшизу з існуючою в грі функцією розвідки.