Duckduckgo розробляє десктопний браузер, орієнтований на конфіденційність і швидкість

31

Компанія duckduckgo, найбільш відома завдяки своїй однойменній пошуковій системі з підвищеним рівнем конфіденційності, розробляє браузер для комп’ютерів, що приділяє пріоритетну увагу захисту користувача від відстеження його дій в мережі. Про це повідомив генеральний директор компанії габріель вайнберг (gabriel weinberg), який пообіцяв, що настільний браузер буде так само хороший, як і його вже існуюча мобільна версія.

Джерело зображення: duckduckgo

Вайнберг повідомив, що настільний браузер запропонує користувачеві надійний захист конфіденційності, без необхідності активувати будь-які приховані налаштування безпеки. Як і мобільний додаток, його аналог для комп’ютерів отримає кнопку fire( вогонь), яка дозволить одним натисканням стерти всю історію веб-серфінгу і будь-які збережені дані, а також закрити всі вкладки.

Новий браузер duckduckgo побудований на основі механізмів рендеринга, вбудованих в операційну систему, як і у випадку з додатком для мобільних пристроїв, що дозволяє зробити його інтерфейс більш акуратним і лаконічним. Вайнберг стверджує, що ранні тести браузера показали, що за швидкістю він сильно перевершує google chrome.

В даний час проводиться закрите бета-тестування браузера duckduckgo для macos, хоча компанія повідомляє, що буде випущена і версія для windows.