Dxomark: камера xiaomi 11t pro не поступається більшості конкурентів

35

Лабораторія dxomark опублікувала звіт про тестування камери нового xiaomi 11t pro. Фахівці не тільки оцінили фотоможливості флагмана, але і порівняли його з попередником.

Нагадаємо, тильна камера xiaomi 11t pro оснащена основним датчиком samsung isocell hm2 з роздільною здатністю 108 мп, ультрашириком на 8 мп і телеоб’єктивом на 5 мп з 2-кратним оптичним зумом, а також підтримує запис відео в 8k при швидкості 30 кадрів в секунду.

  • xiaomi 11t pro

За підсумками тестування xiaomi 11t pro в dxomark відзначили надійну роботу автофокусу, точну експозицію з широким динамічним діапазоном і хорошу передачу кольору, особливо на портретних фотографіях. Однак на деяких знімках, зроблених на вулиці, кольори занадто насичені і трохи неприродні.

  • xiaomi 11t pro

Примітно, що по ряду характеристик камера новинки була вдосконалена в порівнянні з 10t pro, але такий показник, як текстура на фото, у торішньої моделі набагато краще незалежно від освітлення. Ще до мінусів xiaomi 11t pro експерти віднесли низьку деталізацію на знімках, виконаних з використанням надширококутного сенсора і при наближенні за допомогою телеоб’єктиву.

Що стосується, відеороликів, записаних на 11t pro, то вони демонструють «приємну насиченість», точну експозицію і відмінний баланс білого. Під час зйомки на ходу часто видно різниця в різкості між кадрами і артефакти, незважаючи на те, що рух добре компенсується. При зйомці в приміщенні з’являється шум.

В результаті xiaomi 11t pro набрав на один бал менше, ніж попередник. Його оцінка за версією dxomark склала 117 балів.