Дизайн Блогу дуже важливий — не треба недооцінювати це!

428


Блоги вже давно обігнали статичні веб-сайти за популярністю. Блоги спочатку почали своє існування як платформ для людей які писали якісь свої нотатки або просто думки. Потім компанії почали використовувати блоги як засіб інформування своїх клієнтів про оновлення продуктів.
Тепер, блоги стали не тільки звичайним явищем, а невід’ємною частиною інтернет-маркетингу. Це тому, що створення блогу набагато простіше, ніж налаштування статичної веб-сайту. Платформи, такі як WordPress роблять за нас все, давши зрозуміти нам, що знання HTML не потрібно взагалі, просто потрібно встановити WordPress, підібрати гарний шаблон, і почати писати цікаві тексти.

Якщо блог набуває популярності, і відмінний трафік, а так само відвідувачів, то такий блог вже починає представляти із себе відмінний спосіб прибуток, який буде отримувати від оголошень, розміщених на блозі, таких як AdSense і рекламних банерів різних компаній.

Макет блогу і дизайн майже так само важливий, як і зміст. Ваш блог повинен залишатися досить привабливим, ваш блог обов’язково повинен виділятися з мільйонів інших блогів саме незабутнім дизайном і зручною навігацією.

* Шапка блогу.

Ви повинні персоналізувати ваш власний заголовок. Шапка блогу має дуже велике значення. Приблизно 69% користувачів звертають увагу на шапку. Шапка блогу це той елемент, який вітає користувача потрапив перший раз на ваш блог. Якщо ви знайомі з такими програмами як Photoshop або Gimp ви можете створити відмінну шапку для вашого блогу.

* Використовуйте ваші власні фотографії .

Люди люблять переглядати картинки. Головне не перестаратися з їх розміщенням. Відвідувачі дуже люблять коли текст вашої статті розбавлений різними картинками, які відповідають темі посту.

* RSS іконки у вашому блозі.

Нехай ваші відвідувачі побачать красиву іконку пропонує підписатися на ваш блог. Іконка підписки зобов’язана знаходиться на видному місці.

Так що не забувайте і не забивайте на дизайн вашого блогу.

Якщо вам сподобалася стаття, не забудьте її ретвітнути, скориставшись кнопкою на початку посту.

Більше вам не потрібні різні плагіни і різні сайти дізнайтесь Як скачати відео з youtube, і поділіться знахідкою з друзями!

Читайте також:
Редизайн, і на цьому все.
Формула для написання текстів, які допоможуть продати ваш товар або послугу
Twitter терміни, які треба знати

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі