Дизайн смартфона samsung galaxy a13 розкритий в новій витоку

36

Смартфон galaxy a13 повинен стати одним з найдешевших пристроїв samsung наступного покоління. Незважаючи на це, він буде виглядати аналогічно смартфонам більш високого класу, наприклад, як galaxy a53 і a73. Такий висновок випливає з витоку від ресурсу 91mobiles.

Крім того, витік підтверджує, що смартфон galaxy a13 вже знаходиться в масовому виробництві в greater noida в індії, де samsung має один зі своїх заводів з виробництва мобільних пристроїв. Завдяки новій витоку з’явилися фотографії задньої панелі смартфона розкривають його деякі особливості.

У новинки буде дизайн модуля камери, який не сильно відрізняється від інших моделей компанії, наприклад, серії galaxy a52, однак, мазкий глянсовий пластик видає приналежність до бюджетного пристрою. Таким чином, galaxy a13 може мати до 4 камер.

Також на внутрішній стороні кришки вигравіруваний ідентифікатор смартфона, що починається з ” a13 lte …”, що передбачає, що пристрій не має підтримки мереж п’ятого покоління, а це суперечить більш раннім витокам. Таким чином, у galaxy a13, можливо, буде дві версії: lte/4g і 5g, який може отримати процесор dimensity 700.