Джо бернтал розповів, чи зіграє він росомаху в mcu

9

Однією з найбільш очікуваних тем, пов’язаних з майбутньому кіновсесвіту marvel, є неминуче включення людей ікс. І особливо люди хочуть скоріше побачити нову версію росомахи, якого раніше протягом довгого часу грав х’ю джекман. Головне питання, однак, в тому, кому тепер дістанеться культова роль

І хоча частина фанатів хотіли б, щоб джекман повернувся до ролі логана, певна частина бачать в джоні бернталі наступну версію росомахи. У новому інтерв’ю, яке актор дав forbes, його запитали не тільки про потенційне повернення до ролі карателя в mcu, але і про те, чи розглядав він можливість зіграти росомаху. На що бернтал відповів наступним чином:

Є кілька критеріїв, за якими я вирішую, що робити далі. Це стосується того, чи чіпає мене сценарій, з ким я працюю, хто режисер і з ким я хочу працювати. Я збираюся дотримуватися цього, що б це не було. Я розумію, чому всі питання по marvel, які ви задаєте, так хвилюють людей. Їм подобаються ці персонажі, я розумію це, і ставлюся до цього з абсолютною повагою. І в черговий раз я скажу, що френк касл в моїх кістках.

Джон бернтал зіграв карателя в сольному серіалі від netflix, а також у двох сезонах « зірвиголови ». Його гра настільки запам’яталася фанатам, що вони хочуть, щоб він повторив роль і в кіновсесвіті marvel – особливо на тлі чуток, що чарлі кокс з’явиться в образі метта мердока у фільмі « людина-павук: немає шляху додому » завдяки мультивселенной. Як би там не було, стосовно джона бернтала говорити що-небудь рано-тим більше, чи зіграє він росомаху в mcu.