Eidos-montrеal показали кілька супротивників з marvel’s guardians of the galaxy

14

А ще став доступний ролик з офіційною російською озвучкою суперечки вартових з космо-псом який раніше був показаний англійською. Eidos ділилася і раніше скріншотами супротивників відзначаючи що це не все з чим зіткнеться гравець під час проходження.

Крім вселенської церкви істини — культу фанатиків, який виступає головним противником гри — варти зустрінуть солдатів корпусу нова під впливом на їх розум, армію леді хеллбендер і різних інопланетних монстрів і істот.

+ ще 11 картинок

Босів гри поки тримають в секреті

Космо-колишній радянський космічний пес, який в даний час є одночасно начальником служби безпеки ноухере і батьком посліду російських космічних цуценят. Використовуючи комбінацію псіонічних і телепатичних здібностей, які дозволяють йому спілкуватися з людьми, єнотами і деревами, космо виявиться безцінним союзником вартових під час їх подорожей в найглибші і темні куточки космосу.

Marvel’s guardians of the galaxy дебютує 26 жовтня для playstation 5, playstation 4, xbox series x | s і xbox one, пк (steam) 26 жовтня 2021 року. Хмарна версія marvel’s guardians of the galaxy для nintendo switch також з’явиться в деяких регіонах в той же день.