Електромобіль arcfox alpha s на базі huawei harmonyos почнуть продавати в iv кварталі

36

Раніше в цьому році китайська baic представила електромобіль arcfox alpha s, розроблений спільно з huawei і оснащений фірмовою harmonyos. Тепер компанія офіційно оголосила, що почне виробництво і постачання невеликої партії електромобілів в четвертому кварталі поточного року.

Gizmochina.com

Хоча в минулому huawei заявляла, що не планує випускати автомобілі, вона активно працювала і працює з іншими компаніями над запуском власних апаратних і програмних рішень для автомобілів. Arcfox alpha s є відмінним прикладом співпраці китайського технологічного гіганта з автомобільним брендом в рамках створення передового електромобіля з просунутими можливостями автономного водіння. Важливо відзначити, що alpha s є результатом інвестицій на суму понад $ 1 мільярда в дослідження і розробки.

Gizmochina.com

Незважаючи на те, що arcfox випускається під торговою маркою baic, однією з головних особливостей транспортного засобу є система hi від huawei. Назва є скороченням від huawei inside. Hi пропонує функції автономного водіння четвертого рівня, тобто автомобіль здатний пересуватися повністю автономно. Незважаючи на це, в технічних характеристиках транспортного засобу буде вказана підтримка системи автономного водіння другого рівня, оскільки китай дозволив тестувати повністю автономні транспортні засоби лише невеликій кількості компаній, і ще далекий від того, щоб дозволити повністю автономне водіння на дорогах загального користування. Однак huawei продемонструвала можливості hi, коли arfox alpha s проїхав 1000 кілометрів по жвавому китайському місту без участі людини. Для функціонування системи автономного водіння використовується ряд датчиків, включаючи lidar, радари, серед яких 13 ультразвукових, і 12 камер. Їх пов’язують власний чіпсет huawei kirin і harmonyos.

Точна дата старту продажів нового електромобіля поки не розкрита. Вартість транспортного засобу, в залежності від комплектації, складе від $60 до $66 тисяч.