Електромобілі tesla тепер можуть транслювати відео з вбудованих камер на смартфон власника

25

Функція tesla sentry mode, яка використовує камери автомобіля в якості системи спостереження за навколишнім простором, отримала оновлення, яка дозволить автомобілю вести пряму трансляцію відео. Функція “доступ до камери в режимі реального часу” розгортається з оновленням по tesla 2021.36.8. В даний час ця функція, здається, працює лише з ios-додатком tesla.

Theverge.com

Tesla зазначає, що користувачі тепер можуть віддалено спостерігати за оточенням електромобіля, коли він припаркований, щоб переконатися в його безпеці. Це значне оновлення для функції sentry mode, яка спочатку була запущена в 2019 році. Хоча існували і обхідні шляхи, sentry mode офіційно досі записувала відео тільки локально. Ілон маск (elon musk) повідомив в twitter, що функція тепер також дозволяє власникам віддалено розмовляти через динамік електромобіля, якщо той включений.

3 years ago when i bought my model 3 it did not have a security system. It now has a security system with active cameras recording and i’ll soon be able to view that on my phone! none of which costed any money! @elonmusk 🤯 🤯 pic.twitter.com/o6jcmfztaw

— tesla raj (@tesla_raj) october 27, 2021

Функція tesla sentry mode включена в підписку premium connectivity, яка коштує $10 на місяць після безкоштовного пробного періоду терміном 30 днів для власників model 3 і model y і один рік для model s і model x. Інші функції premium connectivity включають доступ до послуг потокової передачі відео та музики через інформаційно-розважальний центр автомобіля, а також можливість візуалізації трафіку в реальному часі.

За словами tesla, передане з автомобіля відео піддається наскрізному шифруванню, так що ніхто крім власника не зможе його переглядати. Однак варто відзначити, що використання sentry mode підвищує витрату заряду батареї.