Epic games виступає проти спроб apple призупинити антимонопольні судові процеси

40

Розробник fortnite epic games в п’ятницю виступив проти спроб apple inc призупинити процес, винесений в ході антимонопольного розгляду, оскільки процес оскарження може затягнутися.

Окружний суддя сша івонн гонсалес роджерс у вересні скасував деякі правила app store для виробників iphone, включаючи заборону розробників керувати своїми користувачами іншими способами оплати, крім платіжної системи apple у додатку, в частковій перемозі epic та інших виробників додатків.

Apple має час до 9 грудня, щоб виконати розпорядження, але на початку цього місяця компанія заявила, що оскаржить це рішення, і попросила гонсалеса роджерса відкласти її розпорядження, оскільки процес оскарження, який може зайняти більше року, розгортається.

Epic в п’ятницю стверджував у судовому заяві, що apple не виконала законний стандарт для цієї справи, який вимагає, щоб apple показала, що їй буде завдано непоправної шкоди навіть у разі тимчасового дотримання наказу, якщо судова заборона буде пізніше скасована за апеляцією.

Epic заявив, що позитивні коментарі apple щодо постанови незабаром після його прийняття та затримки з проханням про паузу показали, що прийняття замовлень не зашкодить компанії.

“громадські інтереси сприяють відхиленню (запиту apple); судова заборона-єдиний шлях до ефективного полегшення”, – написав epic. “історія показує … Що за відсутності судової заборони apple не буде вносити ніяких змін”.

Apple не відповіла на запит.