Error 404

541

Дорогий Рома!

Якщо ти читаєш зараз цю сторінку, це означає, що в тебе нарешті скінчився інтернет. Не намагайся телефонувати нашому провайдеру або копатися в настройках броузера.

Тобі потрібно зробити наступне:

  • Сходи в аптеку на розі, купи ліки для дідуся — рецепти лежать в передпокої, на тумбочці під дзеркалом. Крім цього, зайди в «копійку» — візьми два пакети 1,5% молока, нарізний батон і пачку чаю. В овочевому кіоску, який поряд із зупинкою, ще купи пару кілограм картоплі, півкіло лука і качан капусти. Всі чеки збережи.
  • Я забула мобільник. Подзвони татові на роботу, скажи, що фотографії сьогодні ще не будуть готові. Заодно передай, що я просила його забрати білизну з пральні по дорозі додому. Перед дзвінком запусти програму з іконкою телефону (на десктопі в правому верхньому куті) і запиши татів відповідь у файл з розширенням *.wav.
  • Зроби уроки — хоч тобі і задали одну математику, це не привід її відкладати на пізній вечір. Сторінки підручника — 116, 121 і 118. Врахуй, в третьому завданні потрібно скласти рівняння, а не підганяти під відповідь, який в кінці (до того ж у ньому друкарська помилка). До решти завдань, до речі, відповідей не наводиться.
  • Після цього займися прибиранням у своїй кімнаті. Коли разложишь все по своїх місцях, перелічи всі деталі конструктора в пластмасовій банці, кількість дисків з іграшками на полиці, скільки машинок в коробці і биониклов.
  • Після цього можеш відкрити браузер і вбити в адресний рядок http://полученные числа, розділені крапками.
  • У тебе відкриється таблиця управління обліковими записами нашої домашньої мережі. Щоб отримати доступ до її зміни, вводь у віконці «пароль» відповіді для другої, третьої і першої задачі з підручника.
  • Знайди в лівій колонці наш IP і акуратно вводь у віконце поряд (де спосіб оплати — картка) за дві останні цифри з магазинних чеків (з коду, який в самому низу): загальний за овочі, чай, молоко+хліб, сустак, флексалис+настоянка пустирника. Простір, що залишився забий нулями і натисни кнопку «ОК».
  • Після цього можеш користуватися інтернетом далі. Якщо раптом подзвонить злий дядько, скаже, що він «системний адміністратор» і буде лаятися в трубку, прокрути йому запис татового відповіді з файлу.

Сподіваюся, у тебе все вийде. А я прийду ввечері і розповім тобі казку, як одна маленька хакерша на чолі своєї групи колись ламала сервера Майкрософта і арабських терористів.
Цілую!
Твоя мама.