Escape from tarkov. Одкровення колишнього гравця.

35

За пост нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

escape from tarkov (з англ. – “втеча з таркова») — багатокористувацька рольова онлайн-гра від першої особи, що розробляється компанією battlestate games , що поєднує в собі жанри fps і rpg c ммо-елементами. Розробником і видавцем «втечі з таркова» виступає компанія battlestate games. Гра заснована на движку unity .

Реклама

Доброго часу доби, дорогі відвідувачі і читачі даного сайту. Сьогодні я хочу розповісти вам свою історію, звичайного гравця, який пройшов шлях в таркові від новачка, тільки купив гру і здригається від кожного шереху, до матерого “чітера”, який перетворив проведений в грі час, в реальні гроші.

увага, автор даної статті не схвалює і не пропагує нечесну гру!!!

глава1. Початок гри

Мій шлях в escape from tarkov, почався в січні 2020 року, коли я і 3 моїх друга, подивившись популярних стримерів, вирішили спробувати свої сили в хардкорному шутері, придбали мінімальний пак “standart edition” за 1600 рублів. На вивчення всіх механік, перегляду гайдів і вникання в процес гри, пішло близько 7 днів. Тоді ми були вражені величезним вибором бронежилетів, розвантажень, зброї і звичайно можливістю кастомізації зброї. Але разом з інтересом і захопленням, ми отримували величезне засмучення, через постійні розривів зв’язку з серверами, відсутністю реєстрації влучень не тільки по живим гравцям, але і по npc. Але подивившись подкасти від розробників, а саме микити буянова (керівника студії battlestate games ), і повіривши в його казку про “завантаженості серверів”, ми продовжили вивчати дану ігрову всесвіт. Минуло 3 місяці з початку гри, стали потрапляти гравці, яких можна було запідозрити у використанні читів, але віривши словами розробників, стримерів, а також бачачи значок battleye , досить відому анти-чит систему, яку використовують інші популярні проекти, я звалював на свою криворукість і неуважність. Минуло ще 2 місяці і як говоритися, “миші плакали, кололися, але продовжували жерти кактус”.

І ось, на просторах мережі я потрапив на відомий сайт, щоб не рекламувати, назву його так “веселися і плати”. Вивчивши розділ, присвячений таркову, я побачив, що чорний ринок цвіте і пахне. Там можна купити все, починаючи від ігрової валюти і закінчуючи оплати послуг чітера, за супровід в рейді. І ось я вирішив спробувати це все самому, виставивши на продаж всю валюту, що була, ігрові предмети, я став чекати першого покупця. Чекати довелося недовго, через 10 хвилин, мені написав покупець.

Це деякі угоди з багатьох замовлень, які виконуються за 1-2 вечора

Реклама

І тоді я подумав, якщо є попит, тоді чому б не спробувати заробити трохи грошенят? і ось, кожен вільний момент, я проводив в грі, бігаю збираючи предмети, продаючи їх на барахолці, і викуповуючи актуальні предмети для продажу за реальні гроші. Таким чином, за 1 тиждень, я заробив необхідну суму (близько 4000 рублів ) для поліпшення свого набору , до edge of darkness limited edition , який дозволяв збільшити внутрішньоігровий схрон, збільшений захищений контейнер і безкоштовний доступ до всіх майбутніх dlc, які будуть виходити після релізу гри (якщо він звичайно буде). У перервах між грою і продажем речей, я спілкувався з іншими мешканцями майданчика, і дізнавався все нові нюанси про гру. Наприклад, я дізнався більшість перевірених продавців забороненого програмного забезпечення, дізнався імена великих перекупників, які скуповують речі на цьому сайті, і перепродують їх на аналогічних зарубіжних майданчиках, за ціною в два або більше разів перевищує ціну покупки.

частина 2. Як гра перетворюється на роботу

Настає час нового вайпа, і я вирішую купити чит, для прискорення прокачування і можливості заробити більше грошей за короткий проміжок часу. Звернувшись до продавця, я дізнаюся інформацію про працездатність читів і їх цін. Вибравши “софт” від німецького розробника за 120$ на 1 місяць, я вирішив купити новий аккаунт, щоб не ризикувати основою. Сплативши 1600 рублів за мінімальний пак, я запустив спуфер (дозволяє уникнути бана по залозу, але про це пізніше), сам чит і гру. Провівши 10 хвилин в грі, я зробив всі необхідні настройки, такі як відключення віддачі, розкиду, настройка аімбота на голову і відображення лута на карті. І ту почався справжній “ігровий геноцид«, вантажився на ігрову локацію» розв’язка”, і викошував все що рухається, в гонитві за дорогоцінним лутом, таким як відеокарти, біткоіни і тетриси. І таких, як я, на карті було кілька людей, зазвичай від 4 до 7 гравців, які починали кивати тобі через стіну або іншу перешкоду, щоб позначити що він теж «непростий гравець». І тут вже вирішувало те, наскільки твій софт і комп’ютер краще працює. Через 3 години гри, ти вже починаєш бігати на автоматі, збираючи все, що можна зібрати, і вбиваючи те, що можна вбити. Таким чином весь рейд займає від 5 до 10 хвилин, і ось ти виносиш повний рюкзак лута, складаєш його в схрон, і йдеш заново. І так проходили години, дні і тижні, античит в грі не працював, і ніщо не віщувало біди, рівно до того моменту, поки я, через незнання, не вбив главу ігрового клану, члени якого люблять сидіти в кущах. І через 10 хвилин, мені прилітає бан, в якому повідомляється, що я більше не зможу грати в дану гру на цьому комп’ютері.

Зробивши невелику перерву на каву, паралельно купуючи новий аккаунт (адже за весь цей час я заробив більше 30 тисяч рублів ), заново запускаю гру, і продовжую свою роботу. Паралельно читаючи коментарі про те, що в грі «чітерів немає, просто вчіться грати» а також веселу фразу про те, що «battleye – це кращий античит в світі». І так я продовжував до кінця підписки на чит. За весь цей час я заробив близько 50.000 рублів. Я продавав ігрові речі, супроводжував гравців в їх рейдах, допомагав з виконанням квестів і пошуком квестових речей.

Глава 3. Чорний ринок акаунтів

Мій знайомий, який дізнався, чим я займаюся, порадив заради економії грошових коштів, купувати акаунти, які були зламані або викрадені у інших гравців, в основному це зарубіжні користувачі, які гидують використовувати двофакторну аутентифікацію. Вивчивши кілька сайтів, я побачив, що ціни різняться від 500 рублів за мінімальний набір і до 2000 рублів за максимальний пак. Таких акаунтів вистачає в середньому на 1 місяць гри, потім їх або відновлюють власники, або ти отримуєш бан за величезну кількість репортів на добу (близько 200 репортів за добу ) або за скаргами наближених до студії гравців. Таким чином, собівартість всього набору для заробітку знижується до смішного мінімуму.

Реклама

Глава 4. Конкуренція читоделов і безпорадність розробників

Через деякий час, на ринок читов виходить найбезпечніший чит, який замінює текстури гравців, що дозволяє бачити їх крізь перешкоди, свого роду wallhack , який не здатний виявити античит система. Його ціна становила 5000 рублів назавжди!!! і багато гравців, навіть ті, які не промишляють rmt, купували його, щоб хоч якось протистояти нечесним гравцям. Природно, іншим розробникам» приватних ” читів, і їх покупцям, не сподобалася виросла конкуренція. І вони почали спочатку “інформаційну війну”, ображаючи користувачів текстур, а потім хтось, злив метод, який допоміг розробникам прикрити дану вразливість. Даний чит припинив своє існування 17 листопада 2021 року, і разом з його смертю, було забанено близько 30.000 тисяч гравців , це були ті, який використовували «текстур-пак» або по іншому “краба”. Але інші чіти не постраждали, і продовжують працювати в колишньому режимі, постійно покращуючись.

Глава 5 дії розробників

Розробники, звичайно, в курсі, що гравці продають внутрішньоігрові речі, і всякими способами, намагаються цьому перешкодити, але тільки ускладнюють гру звичайним гравцям і підвищують ціну на послуги чітерів. Адже чим складніше отримати будь-яку річ, тим вище на неї ціна. Після введення функції, яка прибирає галочку «знайдено в рейді» з предмета, при смерті гравця, ціни на предмети виросли приблизно на 25-30 відсотків. Так само розробники застерігають, а скоріше лякають гравців, що при занятті rmt, можна отримати бан, як продавцеві, так і покупцеві. Але за весь час, я чув тільки 2-3 випадки, які не викликають довіри.

Повернемося до бану по залозу, яким так лякають розробники. Я офіційно заявляю, що на момент написання статті, дана функція не працює. Гравці, які не використовували спуфер, отримували по 3-4 бана поспіль протягом місяця, просто видаляли логи і трасери, іЗнову, купуючи акаунти, заходили в гру.

Таким чином, можна припустити, тільки припустити, не звинувачуючи розробників, що вони заробляють гроші на постійній закупівлі акаунтів читерами. З одного боку, це не погано, приплив фінансів, дозволяє продовжувати розробку, іноді нормальну, а іноді безглузду і нещадну. Як наприклад створення величезної купи пістолетів, дробовиків і непотрібних речей на зразок кепок і масок. Ну а з іншого, бездіяльність призводить до зростання чітерів, відтоку чесних і звичайних (не стримерів) гравців.

Висновок

На даний момент бажання просто грати в гру для задоволення, немає ніякого бажання. Адже я розумію, що в грі нічого не змінилося і в кожній ковзанці, буде чітер, який зможе тебе вбити за пів карти в голову з пістолета. Скоро в грі очікується вайп, який принесе нам нові механіки, нову локацію, нову зброю. Про всі нововведення, я розповім в наступній статті.

На цьому я прощаюся, сподіваюся вам було цікаво читати цю статтю. Ваші думки і міркування, із задоволенням почитаю в коментарях .