Facebook stories: розумні окуляри з вбудованими камерами

57

У колаборації з брендом ray-ban компанія facebook представила розумні окуляри stories. Гаджет отримав кілька варіантів оправи, можливість голосового управління, і оснащений відразу двома 5-мегапіксельними камерами з функцією запису відео.

У facebook зазначили, що розглядають розумні окуляри stories як доповнення до смартфону, а не його альтернативу. Ідея їх використання полягає в тому, щоб максимально швидко відобразити той чи інший момент, не дістаючи гаджет з кишені. Вбудованої в гаджет пам’яті достатньо для зберігання 500 знімків або 35 відеороликів тривалістю в півхвилини.

Дозвіл фотографій становить 2592х1944 пікселя, а відео — 1184х1184 точки при 30 кадрах в секунду. Готовий матеріал можна синхронізувати зі смартфоном і відредагувати у фірмовому додатку facebook view. На дужках окулярів розміщені динаміки, на які можна передавати звук зі смартфона по bluetooth. Регулювання гучності відтворення здійснюється за допомогою тачпада, який також розміщений на дужках.

Окуляри отримали кілька світлодіодних індикаторів, завдяки яким з одного боку корпусу демонструється стан акумулятора пристрою, з іншого — оповіщення оточуючих про те, що окуляри знаходяться в режимі запису. Повна зарядка гаджета займає близько 60 хвилин. Що стосується автономності, то виробник заявляє про шість годин роботи від одного заряду при» періодичному ” використанні.

Аксесуар також можна використовувати і в якості bluetooth-гарнітури завдяки наявності трьох мікрофонів. Вартість новинки в залежності від типу лінз і оправи (20 різних варіантів) становить від $299 до $379.