Facebook vs Twitter — і як кожен може допомогти в соціальному маркетингу

417

Якщо ви новий користувач інтернету, ви, безсумнівно, чув, про такі бренди як Twitter і Facebook, які є двома найпопулярнішими соціальними мережами в інтернеті.

Їх вплив на інтернет, є одним з найпотужніших інструментів у вашому арсеналі інтернет-маркетингу. Все більше і більше, ці сервіси використовуються від підприємців малого бізнесу і великих корпорацій по всьому світу, як засоби соціального маркетингу.

Але чи розумієте ви, як саме ця концепція працює?
Давайте розглянемо кожен з цих величезних соціальних монстрів і деякі зі способів, як ви можете використовувати їх для залучення нових клієнтів та реклами вашого бізнесу.

Сила Facebook.

Вийшов далеко за межі первісної популярності MySpace, Facebook створено майже за тим же принципом. Однією з причин чому Facebook швидко перевершив MySpace, настільки улюблений сайт для мільйонів, це те, що Facebook дозволяє користувачеві підключитися і відновити зв’язок із друзями, членами сім’ї, колишніми однокласниками та колегами по роботі і в той же час працює як обмін інформацією.

Використання Facebook, як соціального інструменту для маркетингу, може бути досягнуто різними способами. Для бізнесу, потрібно створити сторінку, де буде описано все те чим ви займаєтеся. Це дозволить багатьом користувачам ознайомитися з вашим бізнесом, дізнатися про ваші плани, стратегії вашого бізнесу, а так само може збільшити ваші продажі.

Ось короткий список деяких з речей, які ви можете зробити, щоб стимулювати продажі через Facebook:

  • пропонувати спеціальні знижки або знижкові купони членам вашої сторінки на Facebook .
  • Посилання на прес-релізи та статті розташовані на вашому сайті.
  • Реклама вашої групи за допомогою платної реклами на Facebook.
  • Додавання цікавого контенту, відео і фотографій, щоб відвідувачі вашої сторінки могли побачити товар який ви пропонуєте.

Сила Twitter.

У Twitter, є менше можливостей, ніж у Facebook, на приклад, там немає такої сторінку в Facebook, але це не робить Twitter менш потужним, коли мова йде про соціальне маркетингу.

Звичайно, головна ідея полягає у ваших твітах і зазвичай метою цвірінькання є залучення трафіку на свій сайт або початок розкручування як когось тренда. При постінгу в твіттер, обов’язково додайте посилання на джерело вашого твіти. Через обмеження в 140 символів, раджу вам використовувати сервіси скорочення посилань типу Bit.ly.

Додайте хеш-теги з будь-яких тем, які ви хочете підняти в тренди. Бажано приписувати хеш-теги повністю відносяться під конкретний продукт, що ваша компанія пропонує, щоб інші користувачі змогли знайти ваші твіти і аккаунт вашого бізнесу саме через пошук по хеш-тегами.

Особисті повідомлення в Twitter відмінний спосіб, щоб особисто звернутися до послідовників. Є багато програм, які автоматизують процес відправки особистих повідомлень для кожного нового послідовника. Ви можете також використовувати Twitter функції розширеного пошуку, щоб знайти цільову аудиторія для вашого облікового запису.

При використанні або Facebook або Twitter, пам’ятайте, що вашою метою є залучення трафіку через цікавий і інформативний зміст.

А що ви використовуєте для трафіку і реклами? Якою соціальною мережею користуєтеся більше і чому?