Farming simulator 22 демонструє параметри кастомізації персонажа з новими скріншотами

16

farming simulator 22 демонструє кілька нових варіантів кастомізації напередодні дати випуску в листопаді. Головна перевага-це можливість прикрасити вашого фермера різноманітним модним фермерським одягом, включаючи варіанти від case ih, claas, fendt і valtra – імена, які відразу ж стануть впізнаваними серед фермерської еліти і нікого іншого.

На нових скріншотах giants software дала шанувальникам короткий огляд того, як буде працювати нова система. Ви зможете грати за чоловічого або жіночого персонажа, перш ніж надіти їх з ніг до голови в захисне спорядження. Головні убори, рукавички, окуляри і навіть одяг для всього тіла доступні, і giants software заявляє, що у вас буде безліч варіантів.

” крім звичайних варіантів одягу, віртуальні фермери також можуть вибирати з набору фірмового одягу. При веденні фермерського господарства з важкою технікою john deere одягання в характерний зелений колір компанії додає автентичності сільськогосподарським операціям. Case ih, claas, fendt, massey ferguson, valtra та інші також представлені у своєму автентичному одязі. Завдяки elten, надійному партнеру giants software з виробництва захисного взуття, і engelbert strauss, що спеціалізується на високоякісному робочому одязі, безпека віртуальним фермерам теж гарантовані».

Крім одягу, у вас також буде можливість налаштувати свою ферму за допомогою “нового розширеного режиму будівництва”, який дозволить вам налаштувати зовнішній вигляд і розташування парканів, сараїв, ламп, дерев, рослин та інших об’єктів, розкиданих навколо вашої ферми.

+ ще 14 картинок

Завдяки кроссплатформенной грі і співпраці, які є ключовими рисами farming simulator 22, можливість відрізнити вашого покритого гноєм фермера від ваших друзів, ймовірно, стане корисною і цікавою функцією. Можливо, ми навіть зможемо бігати босоніж у комбінезоні, хоча я не впевнений, що osha схвалить це.