Філ спенсер вважає, що сьогоднішня microsoft утримала б bungie

38

Глава ігрового підрозділу microsoft повідомив порталу axios, що розуміє, чому bungie, можливо, одна з найвідоміших ігрових студій xbox, свого часу прийняла рішення стати незалежною. При цьому, спенсер вважає, що зараз компанія могла б знайти способи її утримати.

  • у вівторок bungie відсвяткує своє 30-річчя у своїй хітовій грі destiny 2, а в середу xbox випустить новітню гру з франшизи, яку bungie створила, але більше не розробляє: halo.
  • microsoft придбала bungie в 2000 році і випустила свою першу консоль xbox разом з хітом bungie halo: combat, випущеним в 2001 році.
  • bungie створила ще кілька ігор halo, перш ніж стати незалежною в 2007 році і створити серію шутерів destiny для xbox, playstation і, в кінцевому підсумку, для пк і stadia.

За словами спенсера, xbox з тих пір багато чому навчилася і відмінно розуміє великі амбіції творців halo.

  • на питання, чи був розкол неминучий або microsoft могла б утримати їх, він додав: “чи змогли б ми зробити це сьогодні? я думаю, ми могли б.”
  • але він сказав, що розуміє, чому вони пішли. “у той час у них були великі амбіції. Вони продали свій бізнес за певну суму грошей. Вони бачили, на що перетворився halo. І це схоже на: “гаразд, microsoft заробила на успіху halo більше, ніж bungie”.
  • він розмірковував: “якщо ти кажеш: “гей, я думаю, що зможу зробити ще один такий проект. Я дійсно хочу скористатися ще одним шансом”, – я можу зрозуміти всю красу цього в якості незалежної компанії”.