Франція проти китаю у свіжому геймплейному відео age of empires iv

47

Розробники age of empires iv не на жарт активізувалися і стали постачати всіх очікують виходу нової частини культової серії стратегій в реальному часі все новими і новими відеороликами з важливою інформацією. Буквально півгодини тому розробники опублікували присвячений французькій цивілізації ролик, а також продемонстрували показовий дуельний матч між францією і китаєм.

Франція володіє потужною економікою, яку захищатимуть елітні війська та унікальні захисні споруди. У французькому “арсеналі” представлені королівські лицарі, що володіють унікальною потужною атакою, а також посилені арбалетники, що володіють високим показником броні, який дозволяє їм витримати більше ударів в рукопашній битві. Відповіддю на всі питання на полі бою для французів стане артилерія, здатна розправлятися як із загонами противника, так і з його будівлями.

Унікальною захисною спорудою французів є фортеця. Побудувавши військові будівлі в невеликому радіусі від фортеці, ті отримують унікальний бонус і починають виробляти війська значно дешевше, ніж зазвичай. Прямий економічний бонус: зекономлені на військах ресурси можна направити на інші проекти.

Крім того, французи мають ряд унікальних бонусів і поліпшень. Так, наприклад, королівських лицарів можна навчити “зализувати рани” після бою, підвищуючи їх виживаність і знижуючи витрати на заповнення втрачених бійців, а бойові поліпшення в кузні досліджуються автоматично після досягнення відповідних їм епох.

Реліз age of empires iv запланований на 28 жовтня на pc.