Гаряча тиждень

369

Спека!!!
На вулиці спека +37, почався липень місяць. І це поки нормально, серпень буде як завжди ще більш спекотніше. Літо в самому розпалі, а я так ще і не був на морі. Соромно!
До моря їхати всього 15 хвилин.
Переїзд. Швидше за все пропаду в кінці тижня, і аж до понеділка нових постів не буде. Хоча буду намагатися написати в проміжках переїзду.
Хоча ще рано, але не підведу багато підсумки цього тижня.
І так що ж було:

Помер Майкл Джексон — ось саме так, зупинкою серця закінчилася кар’єра короля поп музики. Вчора дивився його концерт 92-го року в Бухаресті. Шкода його, я хоч і не був його фанатом, але зізнайтеся до його рівня ні хто поки не дійшов і навряд чи дійде. Спочивай з миром Майкл!

Я в Твіттері — тут все зрозуміло.

200+ Hotkeys — почав писати про хоткеях різних програм, розбиваю їх на частини, таких вже шість. Отримав чимало критики, ну і грець з ним, кому треба нехай користуються, ну аа хто такий розумний, проходить повз.

Firefox 3.5 — вийшло вікно в браузері яке мило запропонувало оновитися, що я і зробив. Що змінилося? та хто його знає, за словами розробників лисиця стала швидше і безпечніше. Подивимося як скоро з’явитися перша латка для неї.

Редизайн блогу + акція — тут теж майже все зрозуміло, поміняв дизайн блогу на чисто білий. І тут же затіяв акцію, її подробиці можна прочитати і бажано взяти участь в ній.

На початку тижня, познайомився з Ленаром Амирхановым. Все вийшло спонтанно. Його блог читаю з моменту як я відкрив блог «Все про все«. Зв’язався з ним по асьці з пропозицією про обмін посиланнями, хоча якщо чесно думав, що відмовить, так як теми блогів абсолютно різні, але вирішив спробувати і не прогадав.
Ленар виявився дуже інтелігентною людиною, він не тільки погодився на мою пропозицію, але ще й дав мені кілька дуже корисних порад щодо ведення блогу. Він просто ходяча енциклопедія з питань ведення блогу, все те чого я не знав він мені розповів і найголовніше пояснив що і як і чому саме так, а не на оборот. Ленар, ще раз величезне дякую за допомогу!

Ось те, що коротко відбувалося на блозі на цьому тижні.
Ну а на блогах які я часто переглядаю хотілося б виділити наступне:

Херомат, порвав Яндекс в пух і прах, обов’язково прочитайте .
Штольцмана розвели як лоха, і що він потім зробив .
Ленар згадав мене в своєму блозі

Нагадую, що до цих пір на блозі йде акція, всі подробиці тут.

———————————-

Сподобався пост, підпишись на RSS
Отримуй нові записи на блозі по E-mail
Я в твіттері