Герої будуть виглядати інакше в» торі 4: любов і грім “

11

Серед безлічі нових проектів, сиквелів і триквелів mcu в 2022 році вийде перший четвертий фільм, присвячений одному герою. Йдеться про “торі: любов і грім” тайки вайтіті.

Наповнений новою енергією завдяки оскароносному режисерові, ” тор: рагнарек» по-справжньому освіжив франшизу, додавши елементи комедії. Це допомогло створити один з найбільш барвистих і візуально видовищних фільмів кіновсесвіту.

Очікується, що ця тенденція продовжиться і розшириться з «тором: любов і грім» . Це підтверджується дизайнером по костюмах мейс с. Рубео.

Також попрацювавши над “тором: рагнарек» , рубео висловила свою наснагу внести фарби в світ тора,»роблячи речі іншими”. Вона вказала, що вбрання залежать від сценарію фільму, а також від «різних світів або різних країн», досліджених на сторінках:

Ми змогли принести [кольорову палітру «тора: рагнарек» ] в костюми «тора: любов і грім» … Я думаю, що завжди є можливості зробити щось по-іншому. І, очевидно, ми продиктовані сценарієм і тим, що відбувається в ньому, і є різні світи або різні країни, тощо. Все це входить в кожну окрему частину сценарію.

Тепер, коли тора кріса хемсворта очікує найбільша пригода в mcu, залишається питання, які світи ми побачимо. Судячи з логотипу і фото зі зйомок, шанувальники можуть очікувати щось в стилі 80-х.