Glasswire

23

Glasswire-програма для моніторингу мережевої активності та управління фаєрволом операційної системи windows. Дає інформацію про звернення програм до інтернету, веде статистику і дозволяє обмежити доступ до мережі будь-яким програмам.

У glasswire дуже дружній інтерфейс – він обов’язково сподобається широкій аудиторії. Сучасний, з яскравими, наочними графіками і самоочевидним доступ до основних функцій. На першому екрані відображається часова шкала з графіком, який, в реальному часі, відображає мережевий трафік. На другому екрані доступна статистика використання мережі додатками, з деталізацією споживаного ними трафіку. Третій екран-функції управління фаєрволом. Інші екрани дають більш детальну інформацію з тих же аспектів.

Функції фаєрвола, а точніше управління вбудованим фаєрволом windows, дозволяють контролювати мережевий трафік програм і сервісів — можна заблокувати програмі доступ до мережі в один клік. На жаль, ця функціональність доступна тільки в платній версії. Тобто, безкоштовна версія glasswire, це тільки мережевий монітор, який дає інформацію про трафік. Всі інші функції надаються тільки в платному варіанті.