Гнучкий iphone перенесли на 2024 рік і інші відомості про майбутні апаратах apple

19

Зовнішній вигляд представлених недавно смартфонів iphone 13 не зазнав помітних змін. З цієї причини багато хто вважає, що їм підійшло б назву iphone 12s. Наступного року ситуація може бути іншою. Тоді може вирости дозвіл камер і прибраний виріз на екрані апарату pro.

Продажі iphone 13 тільки почалися, але вже з’являються чутки щодо моделей наступного покоління. Відомий аналітик мін чі-куо дещо поміняв у своїх прогнозах щодо iphone 14. Він вважає, що замість вирізу на екрані буде отвір, як на багатьох android-смартфонах. Це відноситься тільки до апарату pro, на інших виріз залишиться. Заради відмови від вирізу на флагманській моделі доведеться переміщати датчики face id під екран.

Також може змінитися дозвіл камер майбутніх смартфонів. Основна камера повинна отримати дозвіл 48 мп, але знімати вона буде на дозволі 12 мп, об’єднуючи чотири пікселя в один для підвищення деталізації і зменшення шуму.

Вартість iphone 14 pro max прогнозується в $899, що менше в порівнянні з iphone 13 pro max за $1099. Може з’явитися нова модель iphone se з підтримкою мереж 5g.у 2023 році під екраном може з’явитися сканер touch id.

Що стосується гнучких апаратів iphone, їх доведеться почекати. Якщо раніше їх очікували побачити в 2023 році, то тепер це має відбутися не раніше 2024 року.