God of war: ragnarok поставить крапку в північних пригоди кратоса

16

Подробиці god of war: ragnarok довгий час зберігали в таємниці, нагнітаючи навколо неї атмосферу загадковості і таємничості, але після гучного трейлера більше немає сенсу мовчати — ось команда santa monica і взялася відвертатися про гру. Так, нещодавно корі барлог розповів публіці про те, чого чекати від чергової частини франшизи.

Нещодавно на youtube-каналі kaptain kuba вийшло інтерв’ю за участю корі барлога, який раніше працював над перезапуском god of war, і еріка вільямса, геймдиректора god of war: ragnarok. У бесіді торкнулися питання майбутнього франшизи, і барлог заявив, що прийдешня гра стане останньою в низці скандинавських пригод кратоса.

Таке рішення команда santa monica прийняла через час, необхідний для створення ігор. Робота над першою частиною god of war зайняла приблизно п’ять років, над ragnarok-не менше трьох, а третя частина, зазначив корі барлог, зажадала б ще стільки ж, скільки і оригінал. Подібні терміни занадто великі, так що студія вирішила завершити скандинавську історію бога війни.

Точної дати виходу god of war ragnarok, нагадаємо, поки немає. Прем’єру відклали на невизначений термін — вона відбудеться коли-небудь в 2022 році, без будь-якої конкретики. Поки єдине, що напевно відомо про нову частину пригод кратоса, так це те, що насолодитися нею зможуть як власники playstation 5, так і господарі playstation 4.