Головна каталог програм оптимізація та очищення

36

Iobit uninstaller-потужний інструмент для повного видалення сторонніх програм з операційної системи windows (від xp до 10).

Після видалення багатьох програм звичайним способом, вони можуть залишати в системі різні залишки: призначені для користувача дані, тимчасові файли, ключі в реєстрі, різні свої частини та інше. Також бувають програми, які не можуть бути повністю видалені звичайним способом. Ось для повного видалення програм і потрібна утиліта iobit uninstaller. Вона вміє видаляти звичайні програми; додатки; ряд окремих програм, встановлених пакетом, а також доповнення і плагіни браузерів.

В iobit uninstaller, крім базового інструменту для видалення програм, є і розширений інструмент для повного видалення програм: функція відстеження установки програми від початку і до кінця, яка запам’ятовує всі дії зроблені установником програми, з метою подальшого звернення всіх змін.

І кілька супутніх функцій: видалення шкідливих і рекламних доповнень для браузерів, оновлення застарілих програм, комплексний інструмент для пошуку різних проблем.