Google 2008 у 12 картинках

352

Січень. iGoogle отримує новий каталог тим, де користувачі самі можуть завантажувати цікаві теми. Пізніше в цьому році Google використовує 3 колекції тим iGoogle (теми художників і непідприємницьких організацій) для просування своєї персоналізованої сторінки, а також Gmail отримає теми.

Лютий. Російський рекламний ролик, в якій наживо відтворюється інтерфейс Gmail.
image

Березень. 29 березня головна сторінка Google на день стає чорною в рамках просування акції «Earth Hour», присвяченій енергозбереження.
image

Квітень. 1 квітня Google відзначає з найбільшим розмахом, ніж коли-небудь. Починаючи з людських колоній на Марсі, пошуку з використанням ручної праці до пошуку веб-сторінок, опублікованих завтра.
image

Травень. Google Translate додає 10 нових мов, включаючи такий складний як фінська.
image

Червень. 2008 рік був дуже вдалим для сервісу Blogger, в ньому з’явилося багато чудових функцій, таких як можливість коментування безпосередньо на сторінці посту і опція експорту блогів.
image

Липень. Google запускає Knol, сервіс, який допомагає людям ділитися своїми знаннями. Побудований на wiki-технології сервісу JotSpot, Knol переслідує мету підвищити кількість корисної інформації в результатах пошуку. «Мільйони людей володіють корисними знаннями, якими вони готові з задоволенням ділитися і є мільярди людей, яким це стане в нагоді. Ми вважаємо, що багато хто не діляться своїми знаннями просто тому, що це не так просто зробити. Завдання, поставлене перед нами Ларрі, Сергієм і Еріком полягала в тому, щоб полегшити людям цей процес,» — йдеться в офіційному блозі.
image

Серпень. Запущений Google Search Insights — просунутий аналог Google Trends для рекламодавців і підприємств. З його допомогою можна знайти популярні запити у регіоні, обмежити записані дані за категоріями або відслідковувати поточні теми, що цікавлять.
image

Вересень. Google підтверджує давно ходили чутки про власному браузері, запускаючи Chrome. Браузер заснований на великому числі open source-проектів, включаючи нову віртуальну машину JavaScript, являє собою швидкий і безпечний продукт з простим інтерфейсом і намагається отвовевать свою частку на ринку в Internet Explorer.
image

Жовтень. Виходить перший телефон на базі Android — T-Mobile G1. Crunchgear вважає «дизайн пристрою застарілим», Engadget висловлює оптимізм щодо платформи Android і його магазин додатків, в той же час Laptopmap називає інтерфейс «дуже функціональним, але недостатньо дружнім і зручним, в порівнянні з iPhone».
image

Листопад. SearchWiki — нова функція пошуку, яка дозволяє вам позначати і коментувати результати пошуку. Незважаючи на певну корисність функціоналу, Google могла б уявити його в більш впорядкованому вигляді.
image

Грудень. Gmail Tasks стають 31-ї експериментальної функцією, що з’явилася в Gmail Labs. Додавання сервісу таск-менеджменту повинно було стати більш пріоритетним завданням, в рамках якої належить ще багато зробити, щоб наздогнати більш зрілі сервіси, як Remember the Milk.
image