Google PageRank: на скільки ситуація змінилася?

296

Одна з областей SEO, яка обмежується однією пошуковою системою, але отримує багато уваги-це Google PageRank. Це основний елемент алгоритму пошуку Google. Більшість оптимізаторів пошукових систем та веб-дизайнери знають про це, але, то як воно працює багато людей не мають уявлення.

Повна функціональність PageRank змінювалася протягом багатьох років, але як алгоритм не змінювався з року в рік, все одно його основа залишається оригінальним алгоритмом Ларрі Пейджа розроблена ним у Стенфорді. Ця формула алгоритму полягає в наступному:

PR = 0,15 + 0,85 (Pr (зворотних 1) / Всього посилань (зворотних 1) + PR (зворотних 2) / Всього посилань (зворотних 2) + … + PR (зворотних X) / Всього посилань (зворотних X))

Іншими словами, PageRank для будь-якої сторінки розраховується шляхом складання 0,15 до 0,85 рази PageRank’а для кожної сторінки, посилання на які він поділяється це кількість посилань на цю сторінку ссылающеюся на нього. Це означає, що у вас є, початкове значення 0,15 сторінки без будь-яких посилань, що вказують на те, що для кожного посилання, що додається сума залежить від PageRank зворотніх посилань і залежить від кількості посилань, следуемой із приходить посилання.

Більшість сеошників знають, що якщо ви хочете домогтися високого PR сторінки, треба отримати зворотні посилання. Так що якщо ви вирішили отримати посилання з сайту з PR6, але ця сторінка має кілька сотень посилань, то для вас це майже нічого і навряд чи якийсь вага цього PR6 вам перепаде, інша справа отримати посилання з сайту з PR4, але посилань на самій сторінці близько трьох.

Це також позначається і на перелінковці вашого сайту. Якщо ви хочете поділитися PageRank вашої головної сторінки з іншими сторінками на вашому сайті, будьте обережні з тим, як багато посилань ви створюєте на цій сторінці індексу.

Знаючи ці подробиць про PageRank може допомогти вам знайти зворотні посилання вищої якості для вашого блогу, а так само допоможе вам зрозуміти, що іноді одна жирна посилання з сайту з низьким PR, на багато краще ніж багато посилань але з сайту з високим PR.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі