Google почне показувати мобільні сайти в пошуковій видачі

375


Google почне показувати мобільні сайти в пошуковій видачі. Тепер при переході на сайт з мобільного пошуку гугл буде показувати нам якщо сайт оптимізований під мобільні пристрої чи ні. Згадайте, як часто ви з телефону або планшета переходили на сайт який не оптимізований, сторінки важко читати, посилання не розібрати, та й весь сайт не вміщається на екрані телефону.

Пример отметки мобильного сайта в поисковой выдаче Google

І так, тепер Google, зробив все для того, що б попередити можливі незручності користувачів мобільних пристроїв при перегляді сайтів Google стане позначати в результатах пошуку сторінки, оптимізовані для смартфонів і планшетів.

Тепер позначка «Для мобільних» з’явиться у видачі зовсім скоро. Даною позначкою будуть помічені сторінки і сайти, які просканував Googlebot і переконався, що веб-сайти та сторінки відповідають таким вимогам:

  • Сайт не використовує технологію яку не підтримують мобільні пристрої, наприклад Flash
  • Текст можна прочитати без зміни масштабу
  • Оформлення сторінки адаптується до розмірів екрану, тому користувачеві не потрібно змінювати масштаб і використовувати горизонтальну прокрутку.
  • Посилання розташовані на достатній відстані один від одного, їх зручно натискати.

Ну а тепер найголовніше, треба виявити якщо ваш сайт або блог відповідають новим вимогам.

Робимо це так:

  • Використовуйте функцію перевірки на оптимізацію для мобільних пристроїв.
  • Ознайомтеся з оновленим керівництвом для веб-майстрів для створення і оптимізації мобільних версій сайтів.
  • Вивчіть звіт про зручність перегляду на мобільних пристроях, Інструментах для веб-майстрів. Він допоможе виявити основні проблеми при перегляді зі смартфонів і планшетів не однієї сторінки, а всього вашого сайту.
  • Якщо ви використовуєте систему управління контентом, прочитайте керівництво по роботі з зовнішнім програмним забезпеченням, таким як WordPress або Joomla. Воно допоможе вам реалізувати для свого контенту шаблон, оптимізований для мобільних пристроїв.

Зовсім скоро Google переведе всю документацію та інструменти на російську мову.

Думаю, що відмітка дуже допоможе в подальшому користувачам мобільних пристроїв знаходити сайти які будуть зручні для перегляду. Ну і думаю, що при пошуку на мобільних пристроях наявність відповідної оптимізації буде враховуватися при ранжируванні результатів, але це тільки мої здогадки.

А ваш сайт оптимізований і готовий до позначки Google?