Google показала прийдешній pixel 6 в рекламному відео і натякнула, що презентація новинки відбудеться 19 жовтня

14

Google випустила новий відео-тизер майбутнього pixel 6, в якому смартфон показаний як на рендерах, так і в реальному житті. Ролик опублікований трохи більше ніж через місяць після того, як google опублікувала перші офіційні рендери смартфона.

Theverge.com

У своєму instagram-акаунті google також опублікувала зображення pixel 6, яке натякає на дату запуску новинки. Фахівці android police помітили, що віджети годин на зображених смартфонах показують дату «вівторок, 19». Якраз на вівторок припадає дата 19 жовтня 2021 року, так що з великою часткою ймовірності саме в цей день google представить pixel 6. Нагадаємо, що pixel 5 був представлений 30 вересня минулого року.

Theverge.com

Pixel 6 буде заснований на чіпсеті tensor, розробленому google спільно з samsung. Повідомляється, що пристрій буде доступний у двох версіях. Базовий pixel 6 отримає плоский 6,4-дюймовий екран з частотою оновлення 90 гц і роздільною здатністю full hd+.

Більш просунутий pixel 6 pro зможе похвалитися загнутим по краях 6,7-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 120 гц і роздільною здатністю qhd+. Задня камера пристрою буде складатися з трьох сенсорів, один з яких буде доповнений телеоб’єктивом з чотириразовим оптичним зумом.