Google+ ваша думка

558

Днями всім відомий пошуковик Google, надав нам свою версію соціальної мережі під назвою Google+. Реєстрація поки инвайтам, але думаю, що для багатьох це не стало проблемою. У твіттері, так і в інших соц. мережах, а так само на блогах і сайтах, можна попросити інвайт на Google+ і вам його без проблем вишлють на пошту. Я сам особисто роздавав і роздаю інвайт всім тим хто мене попросив і досі надсилає повідомлення в Твіттер з проханням поділитися инвайтом.

Ну, що ж інвайт ми отримали, пройшли по посиланню зареєструвалися і перед нами відкривається світ Google+

Інтерфейс приємний, правда місцями не багато не зрозумілий. На приклад, я довго шукав як відправити інвайт людям які мене про це просять. Але після розібрався і почав пачками відсилати інвайт. І так, як я вже сказав, при вході на Google+ нас зустрічає ось така сторінка:

Всього є 4 закладки які виглядають у вигляді іконок і містять в собі наступну інформацію:

  • Головна сторінка
  • Фото (вона ж і фотоальбом, що то типу Picassa)
  • Профіль
  • Круги

Головна сторінка, якщо чесно то нагадується ніж те сторінку в Фейсбуці. А саме стіну, де ми бачимо повідомлення всіх наших друзів:

Там можна і просто текст написати, можна і поділитися посиланням або на посаду або на щось цікаве знайдене в мережі, можна вставити фотографію, відео ролик ну і улюблена на заході фішка геолокація.

Якщо з усіма трьома сторінками все зрозуміло, то ось круги це окрема тема для розмови. Сторінка зроблена зручно, спочатку інтерфейс не дуже зрозумілий, але якщо погратися з цими колами то все стає на свої місця. І так, що у нас там є.

  • Кого ви додали — показує вам тих кого ви запросили, а так само додали в кола
  • Хто додав вас — це ті люди які додали вас у свої кола спілкування і будуть ділиться з вами інформацією. В обох випадках ви побачите у своїй стрічці на головній сторінці їх повідомлення.
  • Кого ще додати — це список всіх ваших адресатів з Gmail. Вони інтегруються в закладку кола і далі вибір за вами куди їх розкидати по колам.

Кіл можна зробити скільки завгодно, створювати кола за інтересами дуже легко і зрозуміло.

Якщо хтось вас додав в свій круг або вам написав повідомлення на стіні або відповів, то ви побачите у верхньому правому куті червоний квадрат з кількістю нових повідомлення відносяться тільки до вашого профілю.

Прийшло повідомлення:

Повідомлення у відкритому вигляді:

Спілкування на стіні відбувається приблизно так само, як і в Фейсбуці. Для того, що б відповісти, вам всього лише потрібно натиснути на лінк іменує себе як Коментар і перед вами відкриється поле, де ви пишіть свою відповідь або думка або, що захочете. Зверніть увагу на червоний круг на скріншоті. Ця кнопка не згортає повідомлення, а просто видаляє його.

Ось приклад:

Чи Не правда, ніж те Фейсбук нагадує?

Як отримати інвайт на google+

Ну а тепер найголовніше, що настільки цікаво і бажане для всіх це інвайт і як їх розсилати. Я чесно не знаю яку кількість інвайтів є у кожного з нас. Я відіслав багато і продовжую запрошувати людей і все працює. Десь читав, що інвайтів дається всього 30, але з упевненістю скажу, що і після 30 і 50 інвайт відсилаються.

І так як послати друзям, знайомим і просто тим хто вас попросив інвайт на Google+.

У верхньому правому куті у вас є поле іменують себе в залежності від мови інтерфейсу як Поділитися або Share. Натискаєте на це поле і отримуєте форму для надсилання запрошення. Вводите будь-який текст, у полі внизу пишіть e-mail кому відсилаєте і натискаєте на кнопку Поділитися. Після цього адресат отримує ваше запрошення. Перейшовши на посилання адресат потрапляє на головну сторінку Google+, де есму залишається лише ввести дату свого народження.

На рахунок дати народження. У твіттері читав, що не які не могли зайти в Google+ навіть по інвайт через вікового цензу. Один виставив рік народження 1994 і Google+ його не пустив, інший поставив рік народження 1992 і теж не зміг потрапити на Google+. Якщо ви теж десь чули або читали про це підтвердіть тут цю інформацію.

Ось так коротко і виглядає Google+ та його основні функції від профілю до відправки інвайтів.

Якщо ви вже отримали інвайт і тусуетесь на Google+, то хотілося б почути вашу думку щодо даної соціальної мережі. Якщо ви досі не там, то це легко можна виправити. Все, що вам треба про це написати мені ваш e-mail і я відправлю вам інвайт на google+ .

Ну а якщо сподобався пост, то ретвітніть його будь ласка.

І так: Google+ ваша думка