Google зробила комфортніше спілкування зі службами техпідтримки в нових pixel 6

37

Вчора google представила флагманські смартфони pixel 6 і pixel 6 pro на базі фірмового чіпа tensor з прокачаними ші-можливостями. Серед нових цікавих функцій виявилися і корисні поліпшення для додатка “телефон”, завдяки яким дзвінки в служби підтримки клієнтів і їм подібні сервіси стануть куди більш комфортними і менш дратівливими.

Джерело зображень: google

Тепер додаток може повідомляти поточний час очікування для корпоративних номерів ще до здійснення дзвінка, а також прогнозований час очікування на більш пізні години або інші дні тижня. Прогнози засновані на знеособлені даних про тривалість розмов користувачів, при дзвінках на дані номери.

Також вкрай корисною виглядає функція direct my call. Вона виводить на екран смартфона зміст пунктів меню і відповідні їм номери, озвучені автовідповідачем підтримки. Так що вам більше не доведеться прослухати всі пропоновані сервісом опції, якщо ви раптом відволіклися.

Нарешті, функція hold for me стала доступна за межами сша, а саме в австралії, канаді та японії. Ця функція дозволяє доручити google асистенту залишатися на лінії, коли ваш виклик поставлений на утримання і чекає черги в службі підтримки. Коли фахівець звільниться, смартфон повідомить вас.

Додамо, що google оцінила смартфони pixel 6 і pixel 6 pro відповідно в $599 і $899 відповідно. Попередні замовлення вже приймаються, а продажі почнуться 28 жовтня.