Гра new world від amazon знову ламає відеокарти-інструкція з вирішення можливих проблем

18

Схоже, епопея з виходом з ладу відеокарт в процесі запуску гучної гри new world від amazon, яка начебто зійшла нанівець після «роботи над помилками» з боку розробників тайтла і деяких виробників, знову набирає обертів: як повідомляє американський сервіс по збірці пк powergpu в своєму twitter-акаунті, деякі геймери знову зіткнулися з проблемами в даному ігровому додатку.

Джерело зображення: new world, amazon

Згідно з повідомленням powergpu, деякий час тому користувачі почали інформувати ресурс про припинення працездатності їх графічних адаптерів в процесі гри в new world. Джерело зазначає, що постраждалі навряд чи грали в бета-версію ігрового додатка, в якому спостерігалися проблеми до цього, тому подібні неполадки досить несподівані.

Джерело зображення: twitter, powergpu

Варто нагадати, що кілька місяців тому від бета-версії гри new world страждали переважно власники флагманських відеокарт geforce rtx 3090, а найбільш уразливими виявилися моделі від компанії evga, фахівці якої провели своє власне розслідування, з’ясувавши, що проблеми були пов’язані з браком у виробництві.

Втім, ряд власників інших моделей відеокарт також стикалися з деякими проблемами в new world, в тому числі збоями і «вильотами». Досвідчені ентузіасти, вивчивши ситуацію, що виникла, прийшли до висновку, що неполадки, що потривожили деяких геймерів, в більшості випадків пов’язані з помилкою розробників гри, які просто забули додати обмежувач кадрової частоти в меню ігрового додатка.

Через кілька днів amazon заспокоїла гравців, випустивши патч, що обмежує показник fps, який, можливо, знову перестав працювати, тому фахівці powergpu рекомендують власноруч встановити значення кадрової частоти: деяким користувачам може допомогти зміна параметра «90» в рядку

Джерело зображення: twitter, powergpu, ferretbomb

Для тих геймерів, які не бажають возитися зі зміною файлів, є можливість обмежити fps за допомогою сторонніх додатків: наприклад, ентузіаст під ніком carto рекомендує використовувати утиліту rivatuner.

Джерело зображення: twitter, carto

Залишається сподіватися, що, хоч проблема і не носить масовий характер, розробники new world все ж знайдуть причини її виникнення і опублікують черговий патч з виправленнями.