Гравці намагаються боротися з” непрозорою ” рекламою star citizen

55

Про всяк випадок варто нагадати, що star citizen є одним з найбільш амбітних ігрових проектів сучасності. У 2012 група розробників вирішила створити величезну космічну гру, пообіцяла небувалий функціонал і попросила фінансову допомогу ком’юніті. З того часу творці star citizen-cloud imperium games-зібрали понад 350 мільйонів доларів і викотили кілька альфа-білдів гри з базовим набором контенту.

Проте навіть попередньої дати релізу поки немає, що не заважає розробникам постійно випускати нові промо-матеріали, що пропонують купити за реальні гроші ті чи інші речі в світі star citizen, яких, по суті, поки не існує. І не до кінця зрозуміло, чи з’являться вони взагалі. Особливо в цій справі виділяються космічні кораблі, представлені у вигляді невеликого арту, опису ігрового функціоналу і цінника, що доходить часом до 1000 $.

Під час прочитання чергового листа від cig, що пропонує купити корабель під назвою gatac railen, доступний тільки “в обмежений період часу”, один з користувачів reddit’a під ніком mazty вирішив, що з нього вистачить. Він відправив лист до управління з контролю рекламних стандартів великобританії зі скаргою на те, що в своїх промо-матеріалах розробники забули вказати, що на даний момент покупець не може отримати свій новенький корабель в грі.

У відповідь на це, cloud imperium games додали в рекламу дисклеймер (дрібним текстом в кінці документа) на тему того, що всі представлені кораблі знаходяться в розробці і в більш пізніх патчах користувачі отримають “щось схоже за розміром і/або функціоналу”.

Звичайно ж, mazty, та й багатьох інших членів ком’юніті, подібне рішення не задовольнило, адже незнайомих з проектом гравців все це може ввести в оману. Вони продовжують наполягати, що cig варто відкрито говорити про те, що куплений зараз контент може і не з’явитися в релізної версії, та й далеко не факт, що star citizen в принципі доживе до релізу.