Гравці почали війну проти genshin impact. Вони обрушили рейтинг гри

14

Безкоштовна genshin impact стала справжнім хітом, набравши величезну аудиторію фанатів. Однак геймери раз у раз вказують на проблеми гри — останньою краплею для них стало скромне святкування першої річниці екшену. Своє невдоволення користувачі висловили на тематичних форумах і в оцінці екшену в google play.

Як відзначили користувачі, перша річниця genshin impact повинна була стати великим святом, а замість цього гравцям запропонували забрати десять переплітаються доль, використовуваних для отримання персонажів і предметів, за авторизацію кожен день протягом тижня. Для більшості головним розчаруванням стали саме нагороди, хоча багато хто згадав і повну відсутність комунікації розробників з фанатами навіть в такий важливий день для всього ком’юніті.

В результаті користувачі обрушили рейтинг genshin impact в google play до 2,8 бала з 5. Гравці вважають, що розробники видаляють багато негативних відгуки-геймери звинувачують студію mihoyo в жадібності і вказують на погіршилася якість нового контенту. Ті ж претензії пред’являють і на тематичних форумах.

Genshin impact вийшла 28 вересня 2020 року на pc, playstation 4 і мобільних пристроях. У квітні розробники випустили версію для ps5. У майбутньому також очікується реліз на nintendo switch.