Гравці скаржаться на зникнення персонажів та інші помилки в diablo ii: resurrected

25

Ремейк diablo ii: resurrected вийшов кілька годин тому, пропонуючи фанатам шанс згадати минулі часи, але з поліпшеною графікою. Однак, все почалося не так гладко, як багато хто очікував, і гравці зіткнулися з низкою всіляких проблем, включаючи обвал серверів, тим самим нагадуючи ситуацію з diablo iii.

Деякі користувачі стикаються з тим, що у них пропадає вже створений персонаж. Хоча з одного боку їм пощастило більше, ніж тим, хто зовсім не може створювати нових персонажів, а деякі і зовсім не можуть запустити гру.

Повідомлення про” видалення ” персонажа вперше стали з’являтися на reddit незабаром після запуску. У більшості користувачів ситуації схожі: вони перезапускали гру і виявляли, що їх створений персонаж кудись зник.

У свою чергу blizzard повідомила, що “досліджує проблему, через яку кілька гравців не бачать своїх персонажів або не можуть створити нових”. А трохи пізніше і зовсім оголосила про 30-хвилинне позапланове технічне обслуговування в 20: 00 (мск), попросивши всіх гравців вийти в цей час з гри.

Однак, після завершення робіт практично нічого не змінилося, і гравці продовжили скаржитися на проблеми з персонажами, попутно створюючи нові теми з іншими помилками. Тому розробники вирішили провести ще одні “екстрені” технічні роботи, які пройдуть сьогодні з 23:00 по 23:45 (мск).

[#d2r] we’re currently looking into issues that prevent some players from seeing existing characters or creating new characters.

— blizzard cs – the americas (@blizzardcs) september 23, 2021

To address game creation and character issues, #d2r will undergo unscheduled maintenance at 10am pt. We expect this maintenance to last 30 minutes. Players who are online and playing should logout before the shutdown if possible.

— blizzard cs – the americas (@blizzardcs) september 23, 2021

[#d2r] we’ll be performing emergency maintenance beginning at 1:00 pm (pdt) and lasting until approximately 1:45 pm (pdt)

— blizzard cs – the americas (@blizzardcs) september 23, 2021