Hasbro відкриває новий підрозділ для створення ааа-ігор

19

Hasbro – медіагігант, що володіє декількома улюбленими франшизами. Будь то іграшки, настільні ігри або серіали, багато напевно стикалися з товарами цієї компанії. Серед прикладів продукції hasbro-класична франшиза “трансформери” і серія фігурок g. I. Joe. Тепер компанія виходить на ринок відеоігор зі своїм власним підрозділом і студією ігор класу ааа.

Підрозділ wizards of the coast відповідає за відкриття нової ігрової студії, яка називається new raleigh-durham studio. Вона розташована в північній кароліні, і підрозділ буде спеціалізуватися на створенні ігор для консолей і пк. Керувати новим підрозділом будуть ветерани ігрової індустрії, які прийшли з таких великих студій, як wb games, і працювали над такими іграми класу ааа, як hitman або серія batman: arkham.

Перший проект, що знаходиться в розробці студії, буде присвячений франшизі g. I. Joe, і це буде пригодницька гра від третьої особи. На сайті wizards of the coast розміщено кілька вакансій, серед яких арт-директор, провідний аніматор та інші посади високого рівня. Всі вони є частиною формування команди, яка буде створювати першу мультиплатформенну гру студії. Як повідомляється, гра буде включати в себе механіку шутера від третьої особи, а також потужну систему рукопашного бою, і в ній буде використовуватися движок unreal engine.