Хідео кодзіма хотів, щоб ханс циммер склав музику для metal gear solid 2

23

На ранніх етапах створення metal gear solid 2: sons of liberty хідео кодзіма і музичний продюсер ріка муранака хотіли найняти відомого композитора ханса циммера для написання музики до гри.

В інтерв’ю для порталу game developer муранака розповіла про час,проведений нею за саундтреком до mgs2, і про те, як більший бюджет на сиквел вплинув напрацювання над звуковим дизайном гри.

Ми пішли в media ventures (тепер відому як remote controlproductions), яка є студією ханса циммера, – розповіла муранака. – спочатку хотіли роздобути самого ханса циммера, але він сказав: «ні, я не могусделать це за такі гроші» – він такий дорогий, що це просто смішно.

Оскільки німецький композитор виявився не по кишені розробникам mgs2, саме тоді кодзіма попросив муранаку звернутися канглійському автору музики гаррі грегсону-вільямсу, який в той час працював на циммера.

Тоді він ще був початківцем композитором, – каже муранака. – але вже встиг написати саундтрек до фільму» ворог держави”, тому багато хто почав його вивчати його творчість.

Грегсон-вільямс погодився попрацювати разом з кодзімою над metal gearsolid 2 – цей вибір поклав початок успішної кар’єри композитора. Однак доробки над sons of liberty грегсон-вільямс не думав про те, щоб зануритися у відеоігри.

Я взагалі не думав про створення музики до відеоігор, – говорітгрегсон-вільямс. – я не думаю, що в той час такі пропозиції надходили багатьом композиторам. У мене не було б такого бажання, якби сам хідео неподошел до мене. У той час я перебував під опікою ханса циммера. Після того, як він дізнався про нашу співпрацю з кодзімою, ханс сказав мені:«обережно, ви тут, для того, щоб спробувати прокласти шлях до кар’єри для фільмів.

Саундтрек для metal gear solid 2 був створений спільними усіліямігрегсона-вільямса, муранакі і штатної звукової команди konami (за участіікомпозитора норіхіко хібіно).