Хочете цього ефекту? Просуваємося з Webeffector.

355

Нарешті, вирішили спробувати систему автоматичного просування сайтів WebEffector.ru. Через величезного числа позитивних відгуків на інших блогах, був майже на 100% впевнений, що сервіс мені сподобається, що власне і підтвердилося.

Але про все по порядку.

По-перше, сама система – потужний інструмент просування ресурсів в Інтернеті, який в умілих руках виявиться грізною зброєю проти своїх конкурентів.

В чому ж основні переваги, які дозволяють дійсно вважати його таким?

1. Інтуїтивно зрозумілий і зручний Інтерфейс.

Зручність користування або юзабіліті – дуже важливий фактор будь-якого сайту, що надає сервіс, і творці ВебЭффектора це виразно врахували. Весь функціонал досить зручний і зрозумілий навіть для недосвідчених або малоразбирающихся в SEO користувачів. Таким чином, сервісом цілком можуть почати користуватися навіть ті, хто ще не має практичного досвіду в просуванні сайтів.

2. Автоматичне або напівавтоматичне складання семантичного ядра сайту.

Фахівці кажуть, що грамотно складене семантичне ядро – мало не половина успіху будь-якої рекламної кампанії. Для новачків цей процес вельми складний: позначається відсутність досвіду і знань. Будь же професіонал скаже вам, що це досить трудомісткий процес, який до того ж займає досить пристойна кількість часу. Ось тут-то на допомогу приходить WebEffector. Функція дуже проста і зрозуміла. Вона допомагає автоматично виключити не релевантні запити, відсіяти так звані «слова-пустушки» і слова з накрученою відвідуваністю.

У загальному і цілому, цей модуль – унікальний аналітичний інструмент добору ключових слів у певній тематиці. Шикарно, що ще сказати

3. Якісна закупівля посилань.

Розшифруємо, що в даному контексті означає «якість»:

По-перше, сервіс використовує сайти виключно з білих списків (white lists), що гарантує, що жодна посилання не пропаде неякісної на майданчику. Крім того, списки постійно оновлюються і знаходяться в актуальному стані.

По-друге, сервіс автоматично перевіряє на индексируемость сторінки, на яких розміщені посилання. Якщо сторінка знаходиться не в індекс пошукової системи, то посилання знімаються.

По-третє, система вбудованої підтримки позицій дозволяє заощадити вам бюджету: вчасно призупинити або, навпаки посилити закупівлю посилань. Детальніше про це трохи нижче.

4. Економія грошей.

Бюджет відіграє значну роль в просуванні будь-якого сайту, тому треба віддати належне команді WebEffector, яка подбала і про це.

Зокрема, система використовує спеціальну схему розподілу бюджету, чимось нагадує відоме Правило Парето. Початковий бюджет розбивається на 2 частини: 80% і 20% відповідно. Причому перша частина плавно витрачається протягом першого місяця, а друга знаходиться в резерві для збільшення приросту посилального, якщо ефект від просування буде менше оптимального.

Крім того, закупівля посилань відбувається, як я вже говорив, поступово, що «розтягує» ваш бюджет на досить тривалий час.

Важливо є вдосконалена функція прогнозування самого бюджету на проект до його запуску, заснована на аналізі кампаній і позицій конкурентів окремо вибраної ніші.

Підсумки

Сказати, що я здивований – жорстоко обдурити своїх улюблених читачів. Все-таки конкуренція в ніші сервісів для просування стає все жорсткішою, тому варто чекати нових сервісів, які зроблять акцент на якість та унікальні додаткові функції, як це здійснив вищезгаданий WebEffector.

Попередні оцінки бюджету мого проекту мене дуже і дуже порадували. Функционалка потужна. Ще не у всьому розібрався, бо не було часу, але проект вже запущений і посилання закуповуються. З нетерпінням чекаю ефекту від ВебЭффектора.
Раджу всім.