Ігрова компанія embracer group купує dark horse comics

33

Популярна видавнича компанія-третій за величиною видавець коміксів в сша – була придбана embracer group сьогодні в рамках її стрімкого розширення, в поле зору якої знаходиться безліч інших компаній.

я не можу висловити те хвилювання, яке я відчуваю, коли dark horse вступає в цю нову главу нашої історії, – сказав генеральний директор dark horse майк річардсон. Синергія, яка існує з мережею компаній embracer, обіцяє нові захоплюючі можливості не тільки для dark horse, але для творців і компаній, з якими ми працюємо.

Dark horse comics також відома своїми коміксами alien, buffy the vampire slayer, conan і star wars, в той час як embracer group поглинає ігрові студії. В даний час їй належать gearbox entertainment, koch media, saber interactive і thq nordic, а також багато, багато інших.

Цей крок відкриває цілий світ можливостей для нещодавно придбаного видавництва коміксів.

зростаюча бібліотека dark horse включає в себе більше 300 цікавих інтелектуальних творів, – йдеться в офіційній заяві. Володіючи структурою і доведеною здатністю виробляти ip, співпрацювати з провідними творчими талантами, створювати бренди і світові хіти, dark horse займає сильну позицію на ринку, де розважальний контент користується великим попитом.

Звичайно, спільне використання ip йде в обидві сторони, і embracer group зацікавлена в розробці нових ігор на основі творів, що належать dark horse comics.

крім того, існує невикористаний потенціал у створенні ігор на основі ip dark horse і значні можливості для синергії всередині групи embracer, як в рамках dark horse comics, так і dark horse entertainment.