Ілон маск назвав китайських виробників електромобілів дуже конкурентоспроможними

21

Цього літа трійка китайських виробників електромобілів преміального класу, li auto, nio і xpeng, за обсягами продажів на внутрішньому ринку змогла наблизитися до tesla, що змусило цю компанію більше уваги приділити подібній конкурентній загрозі. Tesla не тільки не підвищила ціни на свої електромобілі в китаї, хоча зробила це в сша, але і змусила ілона маска (elon musk) ретельно підбирати слова в публічній сфері.

Джерело зображення: bloomberg

Глава компанії tesla виступив на віртуальній конференції world new energy vehicle congress, висловивши свою повагу до китайських конкурентів в рамках короткої підготовленої промови. «я з великою повагою ставлюся до багатьох китайських автовиробників за просування технологій створення електромобілів”, – заявив ілон маск. Інтерес публіки і підтримка електромобілів ще ніколи не були на такому високому рівні, як додав він, ” оскільки люди розуміють, що за ними майбутнє».

Навесні цього року tesla зіткнулася в китаї з певними репутаційними витратами, що негайно позначилося на обсягах продажів електромобілів цієї марки. На відміну від інших країн, де компанія не займається просуванням продукції в соціальних мережах, в китаї вона забезпечила інформаційну підтримку місцевим клієнтам по такому каналу. У серпні tesla вдалося частково відіграти осідання в обсягах продажів, оскільки вони послідовно зросли на 34 %.

Маск у своїй промові також торкнувся проблеми інформаційної безпеки. Раніше китайська влада заборонила експлуатацію електромобілів tesla на урядових і військових об’єктах, побоюючись витоку важливої інформації через систему бортових камер. Наступним кроком стала вимога від tesla організувати зберігання і обробку даних з машин клієнтів на серверах, розташованих на території китаю. Цю вимогу американська компанія виконала, організувавши в країні кілька центрів обробки даних. За словами маска, компанія готова працювати з владою всіх країн над забезпеченням захисту даних, одержуваних за допомогою транспортних засобів з функцією підключення до глобальної мережі. У світлі розвитку технологій автопілота, як додав глава tesla, безпека даних привертає більше уваги громадськості, ніж будь-коли раніше.