Інсайди #2684: xiaomi 12 pro, iqoo 9 і vivo nex, redmi watch 2

33

У новому випуску інсайдів: з’явилася інформація про дисплеї xiaomi 12 pro; ритейлер розкрив вартість redmi watch другого покоління; перші відомості про флагман iqoo 9 і новинки vivo.

З’явилася інформація про дисплеї xiaomi 12 pro

У мережі з’явилося зображення лицьової панелі xiaomi 12 pro. Схоже, що флагман отримає вигнутий з боків екран з мінімальними рамками з усіх боків і отвір під фронтальну камеру. Цю інформацію підтвердив і авторитетний інсайдер digital chat station. Він зазначив, що нижня рамка у нового смартфона буде помітно вужчою, ніж у попередника.

Очікується, що xiaomi 12 буде працювати на базі топової мобільної платформи snapdragon 898. Гаджету приписують варіативну частоту оновлення дисплея в діапазоні від 1 до 120 гц, а також підтримку 120-ватної швидкої зарядки. Pro-версія, ймовірно, буде відрізнятися набором камер.

На сайті популярного китайського ритейлера jd з’явилася згадка смарт-годин redmi watch 2. Імовірно гаджет, презентація якого відбудеться 28 жовтня, коштуватиме 399 юанів, що еквівалентно $63.

Redmi вже підтвердила, що смарт-годинник отримає 1,6-дюймовий amoled-дисплей з високим співвідношенням площі до лицьової панелі. Для порівняння, попередник оснащувався 1,4-дюймовим lcd-екраном. При цьому інсайдери впевнені, що redmi watch 2, незважаючи на назву, будуть позиціонуватися як фітнес-трекер, а не повноцінні розумні годинник.

Проте аксесуар може отримати пульсометр, датчик рівня кисню в крові, gps, а також підтримку великої кількості спортивних режимів. Пристрій буде доступний в чорному, блакитному і кольорі слонової кістки.

Перші відомості про флагман iqoo 9 і новинки vivo

За даними мережевих інформаторів, в першій половині 2022 року компанія vivo випустить новий флагманський смартфон iqoo 9. Паралельно вийде і топова модель в сімействі nex. Обидві моделі будуть працювати на базі мобільного процесора snapdragon 898. При цьому vivo x80 на цій же платформі буде представлений значно пізніше.

Китайський регулятор 3c вже встиг зареєструвати кілька неанонсованих пристроїв vivo, але їх імена поки не розкриваються. Однією з найбільш неординарних новинок може стати смартфон з номером v2102, якому приписують гнучкий дисплей і підтримку 44-ватної швидкої зарядки. “серцем” цього гаджета стане snapdragon 898.