Інструментарій нарциса: 7 кращих додатків для селфи

4-24-2018

Нам все частіше доводиться фотографувати себе смартфоном з витягнутої руки – для аватарок, соцмереж або просто “тому що так роблять всі”. Поки моду на “селфи” вивчають соціологи, критикують психологи і зневажають інтелектуали, ми, не оцінюючи і не засуджуючи, вирішили розібратися з інструментами для створення якісних автопортретів. Тому що все одно стане в нагоді. Рекомендую скачати на сайті Face Swap для Android

Цікаве додаток для “самострілів”, що володіє масою цікавих функцій. Основна “фішка” Selfie Cam – розпізнавання емоцій – користувач може вибрати, щоб додаток зробив знімок, розпізнавши, приміром, посмішку. Це дозволяє просто встановити смартфон, направити на себе основну камеру, а затвор спуститься тоді, коли ваше обличчя “видасть” потрібну емоцію.

Також у програмі є величезна кількість різної “мішури”. Можна підмальовувати собі окуляри і трубки, капелюхи і безліч різних стікерів. Є можливість підписувати красивими шрифтами різні короткі тексти. Про наявність великої кількості рамочок можна і не згадувати.

Додаток отримало красивий плоский дизайн. Отриманими фотографіями можна відразу ділитися в соцмережах, включаючи Instagram. Є можливість швидкої відправки фото з WhatsApp.

Додаток має версії для iPhone і iPad, при цьому воно абсолютно безкоштовно. Розробники заробляють на продажу додаткових “брязкіток” у вбудованому магазині, втім безкоштовного контенту тут дуже багато.

На відміну від інших “сэлфи”-додатків, що дозволяють користувачеві смартфона потішити своє марнославство, Picr – це своєрідний проект, що дозволяє оцінити своє життя за допомогою фотографій самого себе. Додаток щодня нагадує про те, що потрібно зробити фото. Після того, як пройде достатня кількість часу (кілька місяців, а краще – рік), програма скомплирирует приголомшливий відеоролик з накопичених зображень, завдяки якому ви зможете наочно побачити, як змінювалися протягом цього часу, отримаєте можливість швидко згадати кожен свій день. Це своєрідний візуальний варіант щоденника для самих ледачих – замість записування подій досить витратити кілька секунд на “сэлфи”.

Додаток доступний в App Store безкоштовно. Тим не менш, для того, щоб отримувати більше одного нагадування в день, доведеться купити Pro-версію за 99 рублів.

Хочете відправити своїй дівчині свою фотографію, але з ранку прокинулися з покритим прищами обличчям? Це не біда – додаток FaceTune дозволяє швидко отретушировать зроблене “сэлфи”. Ефект отримує нітрохи не гірше, ніж в Photoshop, при цьому ніяких спеціальних знань не потрібно, а весь процес займає декілька секунд. Досить натиснути на кнопку і ви отримаєте ідеально рівну і гладку шкіру або, приміром, білосніжні зуби. Також можна поліпшити свою зачіску, прибрати сивину, змінити форму носа, нанести віртуальний макіяж, прибрати ефект червоних очей і багато іншого.

Також, є велика кількість різних фільтрів з можливість створювати власні, не обійшлося без пригрошни рамочок і іншої подібної звичної “мішури”. Получившимся фото можна швидко поділитися в соціальних мережах.