Intel не хотіла б бачити свої дискретні відеокарти в системах для майнінг криптовалют

26

Старший віце-президент intel раджа кодурі (raja koduri), який курирує в компанії стратегію розвитку графічних рішень, в інтерв’ю каналу drlupo підтвердив високу ступінь готовності дискретних відеокарт сімейства arc alchemist до виходу на ринок, але закликав не вважати системи для майнінг криптовалют однією з пріоритетних сфер їх застосування. При цьому не виключається, що intel розробить спеціальні прискорювачі для роботи з блокчейном.

Джерело зображення: intel

Попутно пан кодурі зазначив, що на найближчу перспективу для intel пріоритетним є завдання створення великої користувацької бази власників дискретних графічних рішень марки. Партнери компанії вже отримують зразки графічних плат сімейства arc alchemist, а чіпи для них випускаються на потужностях тайванської tsmc. Більш того, навіть в комп’ютері, який раджа кодурі використовував для участі в бесіді по відеозв’язку, встановлено дискретне графічне рішення серії arc alchemist.

Багатопроцесорні графічні рішення intel офіційно на апаратному рівні в ігровому сегменті для першого покоління arc підтримувати не збирається, але на рівні експерименту подібну комбінацію можна змусити працювати за допомогою програмних модифікацій, як пояснив кодурі. У майбутньому таке об’єднання апаратних ресурсів декількох відеокарт в одній системі має бути реалізовано, але вже для наступних поколінь графіки arc. Він також зазначив, що функція віртуалізації ресурсів дискретної графіки, яка дозволить одним користувачам надавати доступ до своїх ігрових відеокарт для інших, буде на програмному рівні реалізована не в наступному році, а пізніше.