Intel не захищатиме свої відеокарти від майнер

11

Топ-менеджери intel розповіли журналістам про розробку фірмових дискретних відеокарт серії alchemist. В ході інтерв’ю вони також відповіли на питання про плани бренду щодо захисту новинок від майнер і про прогноз поставок gpu в умовах дефіциту кремнію.

раджа кодурі, intel

Зокрема, на питання про те, чи планує intel захищати свої відеокарти від скупки для видобутку криптовалюта, впроваджуючи в них алгоритм зниження хешрейта, топ-менеджер роджер чендлер відповів негативно. Крім того, глава графічного підрозділу intel раджа кодурі зазначив, що компанія не може обіцяти випуску значної кількості відеокарт відразу після їх анонсу.

” ми станемо третім гравцем. Я завжди намагаюся бути обережним у ситуаціях, коли спостерігається занадто високий попит. Я не буду говорити, що у intel є достатня кількість відеокарт для задоволення такого значного попиту. Я впевнений, що цього не можуть сказати і конкуренти», — заявив кодурі.

При цьому представники компанії відзначили, що вже запропонували партнерам власний еталонний дизайн відеокарт, який спростить і прискорить процес їх виробництва. Раніше передбачалося, що вихід intel на ринок графічних адаптерів зможе стабілізувати ситуацію з дефіцитом флагманських gpu. З іншого боку, на думку аналітиків, проблеми з поставками відеокарт триватимуть як мінімум до другої половини 2022 року.