Інтернет маркетинг — 4 моделі монетизації

396

Останнім часом все частіше в мережі можна почути таке слово як маркетинг. І все більше людей прагне освоїти цю професію і заробити на цьому. Маркетинг це управління створенням товарів і послуг, і механізмами їх реалізації як єдиним комплексним процесом. Сам по собі маркетинг це означає — підготувати продукт, доставити його на ринок, і розмістити його там таким чином, щоб досягти максимально можливого збуту і максимально можливого відгуку. Є близько 9 видів маркетингу. І один з них це новий вид, який швидкими темпами розвивається, а саме інтернет маркетинг.

Що таке Інтернет-маркетинг?

Інтернет-маркетинг — це практика використання всіх аспектів традиційного маркетингу в Інтернеті, що зачіпає основні елементи маркетинг-міксу: ціна, продукт, місце продажу та просування. Основна мета — отримання максимального ефекту від потенційної аудиторії сайту. Електронна комерція та інтернет-маркетинг стали популярними з розширенням доступу до інтернету і являють собою невід’ємну частину будь-якої нормальної маркетингової кампанії. Сегмент інтернет-маркетингу і реклами зростає як у споживчому секторі, про що свідчить поява з кожним днем все нових інтернет-магазинів, так і на ринку B2B.

Отже, як же людині заробити гроші в Інтернеті? Є цілий ряд бізнес-моделей, але ми розглянемо з вами наступні:

  • Продаж продукту самому
  • Партнерський маркетинг
  • Реклама
  • Торгівля інтернет активами

[adsense]

1. Продаж продукту самому

Найпростіший спосіб створити свій власний продукт для продажу його надалі як цифрового продукту. Це може бути відео, аудіо або електронна книга. Ключ до успіху, створити продукт, який може допомогти людям, буде їм корисний і несе потрібну інформацію. Іншими словами, необхідно визначити ринок, де безліч людей активно шукають вирішення своїх проблем. Чим більше ви зможете допомогти своїм продуктом людям, тим більше грошей ви будете заробляти. Як тільки ви знайдете нішу ви будете заробляти гроші своїм продуктом, поки він користується попитом.

2. Партнерський маркетинг

Це один з інструментів інтернет-маркетингу. Його можна визначити, як метод просування бізнесу в мережі (продавцями/рекламодавцями) в якому партнер отримує винагороду за кожного відвідувача, споживача, покупця та/або продаж, здійснені завдяки його зусиллям.

Партнерський маркетинг також позначають цілу галузь, в якій існує ряд спеціалізованих компаній і професіоналів-одинаків, які реалізують цю форму інтернет-маркетингу в усьому її різноманітті.

У неї можна також включити партнерські мережі, менеджерів за партнерськими програмами і різні типи одиночних партнерів типу фрілансерів, які мають у своєму арсеналі безліч методів для просування товарів і послуг своїх рекламодавців.

Партнерський маркетинг в деякій мірі перетинається з іншими прийомами інтернет-маркетингу, так як партнери використовують ті ж методи, що і більшість прямих онлайн-продавців. Ці методи включають пошукову оптимізацію, e-mail маркетинг, контекстну й банерну рекламу і т. д.

3. Реклама

Ви можете продавати рекламні місця на ваших сайтах або блогах, якщо на них є достатня кількість трафіку . Деякі банерні місця на популярних сайтах можуть коштувати кілька сотень доларів на місяць. Якщо ви тільки починаєте вести ваш сайт і не може конкурувати з такими популярними сайтами, у вас є інший спосіб заробітку на рекламі. Можете почати працювати з Google Adsense і крутити на своєму сайті або блозі їх оголошення. Коли відвідувачі клікають на оголошення, ви будете отримувати гроші. Звичайно це не ті величезні гроші як за банерну рекламу, але з чогось треба починати.

4. Торгівля інтернет активами

Під торгівлею інтернет активами, мається на увазі продаж і покупка сайтів як приносять прибув так і немає. Сайти власником яких є ви, стають в інтернеті вашим активом. Чим більше таких активів тим багатшими вони вас можуть зробити. Досить знайти покупця на сайт який приносить стабільний прибуток в місяць в розмірі кількох тисяч, то вже такий актив можна сміливо продати за хороші гроші. На заході такий бізнес дуже популярний. Існує багато сервісів, які займаються продажем сайтів.

Так само ви можете купувати вигідні на ваш погляд активи, розвивати їх і тільки потім продавати. Припустимо ваш сайт приносить постійний прибуток щомісяця, ви можете виставити такий актив на продаж у розмірі помноженому на 10. Десять це кількість таких місяців. Саме так можете відбити витрати, які були зроблені, поки ваш актив вийшов на стабільний дохід.

Припустимо, місяць ваш актив приносить вам 500$, множимо на 10 місяців отримуємо ціну за актив 5000$

[adsense]

На які методи інтернет маркетинг монетизації ви робите наголос? Або який тип ви вибираєте інтернет маркетингу?

Не соромтеся, напишіть коментар нижче, та поділися своїм досвідом.