Ip-камера спостереження imilab home security camera c21 пропонується зі знижкою з 11 по 15 жовтня

12

Компанія imilab, що входить в екосистему xiaomi і спеціалізується на виробництві розумної електроніки, включаючи пристрої для розумного будинку, анонсувала спецпропозицію на честь старту глобальних продажів розумної ip-камери спостереження imilab home security camera c21. Акція триватиме з 11 по 15 жовтня.

У цей період покупці новинки зможу при вказівці промокодом dqgs63b9c2 отримати знижку в $20, завдяки чому ціна пристрою складе $29,99. Компанія попередила, що пропозиція обмежена — спецпропозицією зможуть скористатися перші 500 покупців.

Ip-камера home security camera c21 оснащена 4,0-мп кмоп-сенсором, що забезпечує запис відео з високою роздільною здатністю 2,5 k (2560х1440 точок), що дозволяє користувачеві розгледіти найдрібніші деталі зображення.

У камері встановлений об’єктив з максимальною діафрагмою f / / 2,0, який забезпечує чіткі кадри навіть в умовах низької освітленості. Для інфрачервоного підсвічування в ході зйомки в нічних умовах використовуються чотири іч-світлодіода з довжиною хвилі 850 нм.

Камера забезпечує панорамний огляд в 360 градусів всього приміщення завдяки можливості повороту корпусу в будь — якому напрямку, кут огляду по вертикалі дорівнює-105°. Керувати напрямком зйомки можна за допомогою програми imilab home. Home security camera c21 оснащена датчиками виявлення і відстеження рухів, які дозволяють автоматично розпізнавати будь-які рухи в полі зору, а завдяки підтримці штучного інтелекту камера розрізняє появу домашньої тварини або людини, генеруючи менше помилкових сигналів тривоги, ніж інші системи відеоспостереження.

Пристрій підтримує двосторонній аудіозв’язок. Для того, щоб почати спілкування зі своїми близькими, користувачеві досить за допомогою програми почати двосторонній виклик. Потокову передачу відео забезпечує бездротова мережа wi-fi в діапазоні частот 2,4 ггц (wi-fi 802.11/b/g). Для кодування використовується стандарт стиснення h. 265 / high efficiency video coding (hevc), який забезпечує високу якість зображення при більш економному використанні пам’яті.

Завдяки функції виявлення звуку при виникненні дивних звуків (плач дитини, звук падіння і т. Д.) камера сповістить користувача про це, відправивши відео на його мобільний телефон.

Для зберігання відзнятого матеріалу в камері використовується карта пам’яті microsd об’ємом до 64 гбайт. Користувач також може скористатися для цих цілей хмарним сховищем за допомогою підписки на тарифний план imilab smart plan.

Управляти функціями розумної камери, крім програми imilab home можна також за допомогою голосового помічника amazon alexa або google assistant.

Розміри корпусу imilab home security camera c21 рівні 108х76х76 мм, вага — 249 г, колір корпусу — білий. Камеру можна встановлювати на столі, кріпити до вікна, стіни або стелі.