Iqoo 7 legend виявився швидшим за iphone 13 [відео]

16

Блогер youtube-каналу geek abhishek провів тестування продуктивності iphone 13, порівнявши його з iqoo 7 legend на базі snapdragon 888. Обидва пристрої він випробував в різних сценаріях використання-і в більшості випадків флагман apple опинився в ролі наздоганяючого.

Спочатку автор ролика виміряв час включення гаджетів — в цій дисципліні iphone 13 виявився швидше суперника. Однак при порівнянні плавності анімації вперед вирвався android-гаджет: втім, на думку блогера, цей параметр більшою мірою залежить від програмної складової. Переміг iqoo 7 legend і в номінації «швидкість запуску мобільних ігор».

Подальше тестування показало, що смартфон apple швидше запускає додаток камери, але повільніше відновлює з фону раніше запущені програми. Це пов’язано як з меншим об’ємом озп у апарату, так і з різницею в самій механіці «заморозки» софта між ios і android.

У бенчмарку тесті antutu iqoo 7 legend набрав на 38 тисяч балів більше, ніж iphone 13. З іншого боку, флагман apple зі значним відривом обійшов android-конкурента в бенчмарке geekbench: 1716 проти 1130 балів. Нарешті, гаджет iqoo став переможцем у дисципліні рендеринга відео, випередивши суперника більш ніж на 20 хвилин — за підсумками серії тестів саме його блогер визнав переможцем неофіційного змагання.